bugün

youtube benzeri ama konusunda uzman kişilerce hazırlanan eğitici, öğretici video sitesi. özellikle kızlık zarı dikmeyle ilgili olanı bomba.

http://www.uzman.tv

(bkz: haydar dümen)
(bkz: videojug)
cok basarili ve ogretici site. Herseyi ogrenip siteyi bitirdim yeni videolar bekliyorum. *
kişilerin ilgi alanları, hobileri, sağlık sorunları ve buna benzer birçok alanda sordukları soruların cevaplarını, uzman'ları tarafından video anlatımıyla gösterilen internet sitesi. gerçekten de çok faydalı bir site olmuş, kısa da olsa genel birbilgilenme ve ilgilendiğiniz alanda size yardımcı olması açısından güzel bir site.

sitenin içeriği de oldukça geniş; Anne ve Çocuk, Astroloji, Eğitim, Ev ve Dekorasyon, Evcil Hayvanlar, Gezi ve Mekan, Güzellik, Hukuk, ve Kariyer, Motorlu Araçlar, Müzik ve Dans, Sağlık, Sanat, Spor, Teknoloji ve internet, Yaşam gibi çok geniş bir alanda size yardımcı oluyorlar.

http://www.uzmantv.com/
neredeyse a'dan z'ye her konu hakkında görsel olarak yardım alınan internet sitesi, çok faydalıdır.
gerçekten yararlı bir sitedir. özellikle yeni gitaristler mutlaka uğramalıdır.
yurdum insanının her zamanki halini gözler önüne süren site;

Mastürbasyon ile ilgili Her Şey
Soru sayısı: 10 | Toplam 462,126 kez izlendi

Ön Sevişme Taktikleri
Soru sayısı: 8 | Toplam 821,923 kez izlendi

Erkekler için Orgazmın Püf Noktaları
Soru sayısı: 8 | Toplam 1,264,713 kez izlendi

genel konular en fazla, maksimum 50-100 bin arası izlenme sayısına sahipken cinsellik yine açık ara öndedir.
merak ettiğiniz herşeyin cevabını bulabileceğiniz inetnet sitesi.soruları uzmanlar yanıtlar,video şeklinde izlenir..''izleyen bilir''
"nasıl ninja olunur?" konulu videoyu görmemle kopmamı sağlamış site. bize ne nasıl ninja olunur daha komik bi konu yok mu allah aşkına.
jartiyer nasıl giyilir konulu videosuyla güldüren site. adam anlatırken kızın yüzündeki hassktirimsi ifadeye dikkat edin.

tuvalete gideceğiniz için donun içinden geçirin.
konvansiyonel sevişme.
kanepede sevişme.

http://www.uzmantv.com/jartiyer-nasil-giyilir
zaman zaman bilgi almak için girilen ve almak istediğin bilgi doğrultusunda da fayda görülen internet tv sidir.
kontakt lens takımından karakalem çalışmalarına kadar, hemen hemen her şeyi videolarla, kendi dalının uzmanlarına anlattırarak insanların işini kolaylaştıran site.
bu projeyi ersan özer yapmıştır. sitenin özellikle medikal alanda üstüne yoktur. her türlü sorunuzu, sorununuzu, öğrenmek istediğinizi uzmanların anlatımıyla bulabilirsiniz.
içeriği konusunda beni hayretlere düşüren, amacından sapmaması konusundaysa endişe içinde olduğum güzel faydalı bir site.
çok başarılı bir site. öğrenilmek istenen konu videolar vasıtasıyla aktarılır. ancak her konuda video bulmak mümkün olmayabilir. inanıyorum ki profesyonel ellerde geliştirilip daha fazla içerik sağlanırsa insanlara çok faydası dokunur. hatta siteyi kuran, çok zengin olabilir.
Meraklıları için Amsterdam'la da ilgili videoların bulunduğu site.

--spoiler--
http://www.uzmantv.com/am...ht-district-nasil-bir-yer
--spoiler--
çocukken aldığım ehliyet kursunda unuttuğum şeyleri hatırlamama yardımcı olan site.
türk internetinde bu konudaki büyük eksikliği kapatmıştır.

sitede bulunan kategoriler şöyle: anne & çocuk, güzellik, sağlık, hukuk, astroloji, ilişkiler, sanat, eğitim, ev & dekorasyon, iş & kariyer, spor, motorlu araçlar, gezi & mekan, müzik & dans, teknoloji & internet, yaşam, yeme & içme.
her videoyu izlemeye başlamadan 15 saniyelik bir reklama katlanmak zorunda bırakan site, bir nevi insana zorla tecavüz eden site...

reklam artık önemli bir olgu ve şirketlerin karlılığı için vaz geçilmez bir unsur, eyvallah. ancak diğer yüzlerce popüler siteninin uyguladığı yöntemi uygulamak çok mu zor?

diğer sitelere de girerken parazit bir reklam arayüzü çıkar ve belirli bir süre kalır lakin buna çözüm olarak sayfanın köşeciğinde "kapat" ya da "reklamı geç" gibi ibareler olur siz bu kısma tıklayarak reklamı geçersiniz üstelik bu tıklama sonucunda site de reklam verenden parasını güzelce alır...

bu sitede uygulanan yöntem çok zorba bir metod olarak kalıyor, zorla kullanıcıya tecavüz edermiş gibi reklamı izlettiryorsunuz. kaçışınız alternatifiniz yok...bu mudur uzmanlık bu mudur bilinçli site politikası...

bu duyarsız ve bencil tavırdan dolayı siteyi ve bu çarpıklıkta emeği olan herkesi kınıyorum.

(bkz: dağılın şimdi)
gerek içeriğiyle gerek reklam dizilimiyle, idolüm haline gelmiş bir ersan özer yapımı.Diğeri için;
(bkz: itiraf com)
(bkz: görüntülü hayat ansiklopedisi)
içinde merak edilen her şeyi bulunduran site. sık kullanılanlarımdadır. çoğu zaman başvurmak zorunda kalmışımdır.
ersin karabulut'unda karikatür hakkında bilgi içeren videolarının bulunabileceği hoş site.
fikir güzeldir, orjinaldir fakat eksikleri olan sitedir. ne var ki videolar kısadır ve çoğu konu hakkında zaten bildiğimiz bilgilerden fazla bilgi alınamamaktadır.
çok saçma konuları da içinde bulunduran sitedir.
(bkz: nasıl ninja olunur)
güncel Önemli Başlıklar