1. 1.
    Yok 7 bin lira alıyormuş, yok doğuda 10 bin lira alıyormuş. Götlerinden sallıyorlar. en fazla 2800 lira alıyorlar. Sadece Jandarma Özel harekatlar 3800 4000 lira arası maaş alıyor. Ulan astsubayın maaşı 3600 lira o zaman adam mal mı astsubay oluyor uzmandan düşük maaş alıyor sanki başıma Albay mı.
    -9 ... ataturkcuu yazar
  2. 2.
    Geçen bir tanesine 7 bin lira maaş alıyorsunuz dedim. O maaşla üç eve bakıyorum dedi. Yani inkar etmedi.
    -1 ... bexdever
  3. 3.
    doğuda gerçekten yüksek alıyorlar. özellikle şu an suriye’de görev yapan uzmanlar yurtdışı tazminatı da alıyor. yani suriye’de görev yapan bir uzman çavuş ortalama 10-12 bin ₺ arası para alıyor. kendi arkadaşım uzman çavuş ondan biliyorum. bordrosunu kendim gördüm.
    1 ... euludagg
  4. 4.
    2800 lira?

Bir devlet görevlisi zaten 3.5 4 binden az para almıyor. Doğu'da görev yapanlar 7 bine yakın para alır normal görev yapanlar da 4-5 bin arası para alır en aşağı.
    3 -2 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    Yeni başlayan uzman 10 başı yada sözleşmeli er olabilir.
    ... gezdimgordumyenildim
  6. 6.
    alemin maaşlarından sizlere ne akıllım zavallım gidin para kazanın.
    -2 ... ruzhan
  7. 7.
    her gün kötü haber alır mıyım diye gözlerine uyku girmeyen annelerin oğullarıdır. çok daha fazlasını hak ediyorlar.
    -1 ... life is passion
  8. 8.
    suriye'de görev yapanların tazminatla beraber 10 bin civarı aldığı doğrudur. batıda 5 bin tl civarı, doğuda 7 bin1-10 bin arası alabiliyorlar.

lise mezunu olup çoğu üniversite mezunlarından daha iyi kazandıkları doğrudur.
    2 ... zera