bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  para ekseninde dönen dünyanın vazgeçilmez unsuzlarından biri olan reklamcılık sektörünün sıradan bir uygulaması. *
  kişi, sabahın köründe evden kahvaltı yapmadan çıkmıştır. işe yetişmeye çalışmaktadır paldır küldür. o otobüs senin, bu metro benim, ulaşım araçlarının her türlüsüne girer, çıkar. bu yoğun işe yetişme telaşesinden midesi bulanır, zaten içine bir şey girmemiş mide bulanacak yer arıyordur. baktı ki bulanmak işe yaramıyor, bu sefer guruldamaya başlar. sonra insanın karşısına dev boyutlu bir reklam panosu çıkar, üzerine dumanlar tüten mis gibi kızarmış sucuklar, göz göz yumurta. resim o kadar gerçekçidir ki insan elinde ekmek olsa yeminle banacaktır panoya. sonra yetişmesi gereken iş gelir aklına, istemeye istemeye ayırır gözlerini panodan. eve gider gitmez kendine sucuklu yumurta yapmaya söz verir.
  peki ya sokakta aç bilaç dolaşan insanlar? onlar yatacak bir yer bile bulamazken, nerede ve nasıl yiyeceklerdir sucuklu yumurtayı? nah yerler, illakiiiiiiiiii.
  2 -1 ... asiti kaçmış kola
 2. .
  ramazan'da daha bir vurucu etki yapar bu panolar. bakar bakar midenizi kemirirsiniz. anuna koyim emperyalist sistem.
  1 ... crazymafya
 3. .
  panonun amacına ulaştığı ortadadır. aç olman gerekmez, yeni yemek yemiş olsan bile maksat o fikri kafana sokmakır. ''öğlen de bir sucuklu tost yerim'' dersin içinden; sucukçu kazanır, kadir çöpdemir kazanır, reklam ajansı kazanır, türkiye ekonomisi canlanır. alın verin işte, gerisini boş verin.
  ... pirayende
 4. .
  madamın kaprisi kıvamında bir yemekse tiksinilir,hep beraber kusulur.kim tarafından olduğu,amacın ne olduğunu saptayamadım hala.hadi hayırlısı.
  ... kopernikpizza
 5. .
  yemekten daha etkili olan panoda vardır.

  http://img134.imageshack.us/img134/2081/clipimage001py8.jpg
  ... tonguckacar