bugün

Biliyorsunuz güneş sisteminde çok sayıda irili ufaklı meteor var.

Neden şu meteorlardan biri gelip te bu iğrenç insanlarla dolu gezegene çarpmaz. Bir deist olarak tanrımın sabrına s.kayım.

Çocuklara tecavüz, işkence edilmelerine,evlendirilmelerine nasıl dayanıyor. Kafayı yiyorum.
Kapitalizmin işçileri ezmesini de oraya ekleyelim.

Ayrıca adaletine sokayım tanrım.
Neden Dünyada ki en zengin yüzde 1 tüm servetin %99 una sahip. Sen Orda okey mi oynuyorsun. Arada bir takip etsene yarattıklarını.
Tinerci dolu olduğundandır.
Tek başına samanyoluda yürüyemezsin
Sevgilini alıp güneşin hic batmayışını izleyemezsin efenim.
bu adamın her başılığının altına bilemiyorum altan yazmak istiyorum
Dünyanın kalkanlarını indirin meteor çarpsın amk. "Batsın bu dünya" diyen hakiki müzik Reisimiz haksız mı?
star wars'un 2. filmi olan the empire strikes back'te han solo ile prensesin gezegen sanıp üzerine indikleri şeyin aslında canavar çıkması bu konuda bombastik bir örnektir. *
orltalık yerlerde fazla dolaşmamak lazım. mazallah göktaşı falan çarpar.
bence, istersem böyle muhteşem bir düzende yapabilirim istersem size cehennemde yapabilirim bu hayat sınav şüphenlerinize yanıtım bu inanmazsanız öbür tarafta görüşürüz gibi algılayalım bunu sonumuz hayır olsun
ayrıca adaletine sokayım tanrım.
neden dünyada ki en zengin yüzde 1 tüm servetin %99 una sahip. sen orda okey mi oynuyorsun. arada bir takip etsene yarattıklarını.
Tıpkı dünya gibi.
Bence tehlikelerle dolu olmasının birinci nedeni biziz.
bu ülkede yaşayıp uzaya tehlikeli demek ?
düşününce her yer tehlikeli geliyor, prensip olarak düşünmüyorum o yüzden. yine de irdeleyecek olursak nispeten doğru çıkarımdır, öyle olmasaydı gezegenler arası halay çekebiliyor olurduk. (vereceğim örneğe)
Tehlikeli bir hayat yaşamalı insan. Bu sayede hayattan daha çok zevk alır.