bugün

en saçma eylemlerden biridir. ulan uzaylılara inanmak ne demek? sanki bunlar metafiziksel bir olgu mu da inanmak yada inanmamak kategorilerine giriyor.
yıllardır hep döner geyikleri;

- aga sen uzaylılara inanıyor musun?
+ inanmam mı gözüm her gün iki rekat namaz kılıyorum.
- ya ağbi dalga geçme ben inanıyorum. bence var.

lan et baş, bence var ne demek. sencesi bencesi mi var bunun. bunlar da etten(?) kemikten(!) yaratıklar değil mi? varsa kanıtı gösterirsin kimse de yok lan demez. veya şimdi uzaylı geldi diyelim ve ben (sana göre) uzaylılara inanmıyorum, şimdi karşıma uzaylı geçipte lan kafir sen bana nasıl inanmazsın mı diyecek? ben görüp de yok lan ben hala inanmıyorum mu diyeceğim. saçma sapan işler.

uzaylı vardır veya yoktur. (gerçi bana göre değişmez) inanmak ne ola?
bu kadar büyük bir evrende yanlız olduğumuzu düşünmüyorum.bence uzaylılar vardır olmadığını düşünenlerede saygım sonsuz ama bu benim düşüncem benim fikrim.
evren her zaman insanoglunun ilgisini cekmistir, bundan 1000lerce yıl öncede teknolojinin gelistigi bugünde de cekmektedir. sacma degildir.
Uzaylılara inanıyor musun?
-Hayır
Neden inanmıyorsun?
-Çünkü çok yalan konuşuyorlar.
milyarca yıldız,güneş sistemleri, gezegenler sebepsiz var edilmiş olamaz. bunun tersini düşünmek sadece tipik bir dünyalı kibiridir. sen bu evrende bir kum tanesiyken nasıl bu büyük evrende tek başına olduğunu düşünürsün? elbette farklı formlarda yaşamlar olacaktır. gerek daha ilkel ya da çok daha ileri teknolojik veya bilinç seviyesinde.
dünyanın birçok yerindeki tarihi kalıntılardaki ufo çizimlerinden, piramit gizemine, atlantise, o günkü teknolojik şartlarda insanoğlunun asla yapamayacağı hatta hayal bile edemeyeceği şeylerin tasvir edildiği çizimlere kadar bu gezegende daha önce yaşamların olduğu izlerini bize göstermektedir. son 30 yılda teknolojik ilerlemeleri düşünecek olursak varoluşu bizden sadece 100 yıl öncesine dayanan başka bir zeki ırkın bizim 100 yıl sonra keşfedeceğimiz gelişmeleri çoktan elde etmiş olduğunu düşünmek çok zor olmasa gerek ve bizi bazı konularda ilkel ve saldırgan bulduklarını. tıpkı bizim modern dünyadan soyutlanmış yaşayana kayıp amazon kabilelerini ilkel bulmamamız gibi. temas için bilgelik ve belli bir seviyede evrensel bilinç gerekir. sen ufoya taş atan, füze sallayan, aya iniş yaptığında bayrak diken bir saldırgan ırksın. önce bir yola gel, makul ol, hazırlan sonra göreceksin her nasılsa anyayı konyayı.
Kuran-ı Kerim de 18000 alem yaratıldığı söylenmektedir.
Ali bektan' ın yazdığı islamiyet ve uzaylılar kitabında da bu konu üzerine yazılmıştır.*
güncel Önemli Başlıklar