bir gazete haberi.

43 yıldır yerküremizi izlemekte olan uzak gezegen "kazu negezeg" yurttaşı 74bin uzaylı az önce ülkemiz liman kentlerinden adıyaman'a indi! kentte infial uyandıran olay hakkında ayrıntılı bilgi ilerleyen saatlerde verilecek diyalla.

ahahah şaka lan, 1 nisan şakası.

ayayay çok kötü oldu bu, kimse yemez. hadi ben kaçtım. bye.
echo ekibinin uzaylilari hosgeldin vagonuyla karsilamaya gittigi olayin haberidir.

(bkz: yavas gel sacin basin dagilmasin)*
(bkz: dagdan mi iniyor lan)*
bir haber türü.

turistik olanı :

Ülkemizin turizm cenneti Antalya uzaylıların istilasına uğradı. Ana gemilerle Kafileler halinde Antalya'ya gelen ve kılıç kalkan ekibiyle karşılanan uzaylılar valilik tarafından çeşitli otellere yerleştirildiler. Sezon boyunca kenti ziyaret edecek olan uzaylıların ülke turizmine büyük maddi kazanç sağlamaları bekleniyor.

diplomatik olanı :

Planlı resmi ziyaretini gerçekleştirmek üzere atmosferimize giren calderon ticari heyeti yanlışlıkla adıyaman'a indi. Adıyamanlılar tarafından taş yağmuruna tutulan dünyadışı heyet motorize belediye ekipleri ve çevik kuvvet tarafından kurtarıldı. Özel bir otobüsle bu sabah ankara'ya getirilen heyetin bir dizi temaslarda bulunacakları ve ticari anlaşmalar imzalayacakları belirtildi.

magazinel :

Tüm galakside tanınan ünlü pop yıldızı neptün28 "anne beni uzaya gönder" kampanyasına destek vermek için geldiği adıyaman'da hayranlarının sevgi gösterileri ile karşılandı. Ufosu ile kent merkezine inen ünlü yıldız "türkler çok sıcakkanlı yaşam formları" dedi.
galatasaray taraftarının chelsea futbolcularını havaalanından otele kadar götürmemesinin nedenidir.
güncel Önemli Başlıklar