bugün

Cevabı “ depresyona girme, umudumu kaybetme ve yaşama sevincimden uzak kalma isteğim olmadığı için hayır “ olan soru.
dışarıdan çok güzel görünüyor ama içinde istilacı bir tür var..

mesela güzel bir ev almak istersiniz de, önce bir böcek ilacı yapmak ihtiyacı hissedersiniz, gibi.. en ama en fazla, bahçe böceklerini kurutmadan, zararlı haşereleri öldürür, geçersiniz..

neden gelmek isteyeceğim de, ortadadır herhalde..
görsel
Bilmiyorum ki. Görülecek daha iyi bir yer gidilecek dah iyi memleketlee kalmadıysa neden olmasın
dünyadaki ibneleri ayağıma getirirdim masıl olsa teknolpji ileri seviyede.
Niye geliyim ki.
teğet geçerdim.
Her canlı yaşamını devam ettirmek ister eğer zeki ve bilinçli ise. Dünyaya gelince çoğalır ve hayatta kalır.

Mars görevine giden ve geri dönen bir uzay aracı Marsta sondaj yapıyor. Mars nasıl bir gezegen onu anlamaya çalışıyoruz.

Bu aksam life isminde bir film izledim. Marstan bir organizma dünyaya geliyor. Biz hep medeniyet olarak düşündük ama belki böyle bir organizma dünyanın sonunu getirecek rezident evil ya da the walking dead gibi bizi yiyip bitirecek.
gelirdim tabii olum ilik gibi hatunlar var lan!

beybi!
gelirdim tabii hatta sinsice gelirdim bakım şu mallar nasıl yaşıyorlar hoşuma gidenleri bizim orda sanki benim fikrimmiş gibi iteklerdim, sonra kral koltuğunda devlet yönetiyor..
Asla ve asla gelmezdim hatta olabildiğince dünyaya en uzak noktaya gitmeye çalışırdım. Uzaylı olup insan kahrı mı çekeceğim bir de.
asla gelmezdim swh.
Gelirdim. Maksat gezmek olsun.
"bir insan olarak başka yaşanacak gezegen olsaydı dünyaya gelir miydiniz (ki başka gezegenlerde yaşam arama ve kolonileşme çabaları gösteriyor ki 'hayır') ?" sorusunu kendinize yönelttiğinizde uzaylılara sorulmasına gerek kalmayan soru.
Geldim işte buradayım zaten.
Atlantis ve pegasus çok sıkıcıydı, rahat battı.
Uzaylı olsam Sivasa gelirdim. Az müddet kaldıktan sonra bende diğerleri gibi Almanya ya giderim.
Bana göre de dünyalılar uzaylıdır.
Önce Uzaktan inceler ve bunlar ne tür bir yaratık amk dedikten sonra. Kaç olum kaç.. ışık hızında tam gaz geri, bas olum bas..