1. 1.
  güneş dil teorisine göre, muhtemelen türkçe konuşmaktadırlar.
  2 -1 ... affetmem cizerim
 2. 2.
  ota boka türkü katarak espri yapma amacı güden entellektüel liboş sözlük yazarının son saplantısı.
  1 -1 ... chris barnes
 3. 3.
  etnik olarak türk değillerdir fakat turist ömerin önce mistır sıpak'ı daha sonra da diğer tüm uzay kabilesini etkilemesi üzerine dünya'ya gideceksek mutlaka türk olmalıyız demeleri üzerine türklüğe geçiş yapmışlarıdır. bağlı bulundukları kol uzay yolu koludur.
  ... hyaena hyaena
 4. 4.
  maya kabilesinin türkü olduğunu ortaya atan güruhun fantastik düşüncesidir. iddiaya göre mayaların, sancaklarında ay yıldız varmış. kayıp kıta mu'da maya mimarisine rastlanmaktaymışmış ayrıca. mu kıtasında türkler yaşarmıydı bu çok büyük bir muamma ama iddialara göre uygurlar yaşamaktaymış. elbette ki 60 milyon insanın hepsi türk değildi. o dönemde bir 60 milyon insan muhteşem bir rakamdır ayrıca. maya ile ilgili iddia da uzaylılar tarafından kaçırılmasıdır ki arif ışık kendileriyle sohbet imkanı bulmuştur. malum onlar da türk aynı lisanı konuşuyorlar.

  tövbe yarabbim, aşırı faşist raddede beyninin büyük bir kısmını yitirmiş kişilerin bile uydurmayacağı hatta espri olarak yapmayacağı bir olaydır. macarlarla hun kavgamız bitsin sıra uzaylılara da gelir elbet.
  ... dark jedi in da house
 5. 5.
  bu kadar büyük olmayı kaldıramayan insanlara fazla şey söylemeye gerek yoktur. tabi burada bahsettiğim uzaylıların türk olması meselesi değil, bir sürü devletin türk soylu olmasıdır.

  bak şimdi tarihçi değilim ama adsl ineternetim var hemide sınırsız. arada tarihle ilgili konuları araştırıyorum. neler buldum bir kaçını sana anlatayım.

  türkler hindistan da imparatorluk kurmuştur.
  korelilerle aynı çoğrafyada yaşamış daha sonra göçedenlere türk denmiş kalanlara koreli denmiştir.
  macarların tarihi bilenleri türk soylu olduklarının bilinçindedirler.
  kızılderililerin konuştukları dillerde türkçe ile tıpatıp aynı olan kelimeler vardır.
  japoncadaki ekler türkçedeki eklerle aynıdır.

  ama sen beyin jimnastiği yapmaya devam et. ihtiyacın var.

  herhangi bir görüşün fanatiği değilim ama türk olmakla övünüyorum. yüzmilyonlarca kez

  (bkz: ne mutlu türküm diyene)

  kort: artık ülkede bir takımın fanatiği olmak normal ama mensup olduğu milletin fanatiği olmak abes karşılanıyor.
  bu ülke ab. ye girene dek bu böyle. susuyorum tabi. çünkü zamanında çok çalışıp, süper bir ekonomiye sahip olmamışız. bütün olay buradan kaynaklanıyor. oysaki damarlarımdaki asil kanda büyük ekonomiler yaratacak kudret var.
  1 -1 ... pilotmont