bugün

güneş dil teorisine göre, muhtemelen türkçe konuşmaktadırlar.
ota boka türkü katarak espri yapma amacı güden entellektüel liboş sözlük yazarının son saplantısı.
etnik olarak türk değillerdir fakat turist ömerin önce mistır sıpak'ı daha sonra da diğer tüm uzay kabilesini etkilemesi üzerine dünya'ya gideceksek mutlaka türk olmalıyız demeleri üzerine türklüğe geçiş yapmışlarıdır. bağlı bulundukları kol uzay yolu koludur.
bu kadar büyük olmayı kaldıramayan insanlara fazla şey söylemeye gerek yoktur. tabi burada bahsettiğim uzaylıların türk olması meselesi değil, bir sürü devletin türk soylu olmasıdır.

bak şimdi tarihçi değilim ama adsl ineternetim var hemide sınırsız. arada tarihle ilgili konuları araştırıyorum. neler buldum bir kaçını sana anlatayım.

türkler hindistan da imparatorluk kurmuştur.
korelilerle aynı çoğrafyada yaşamış daha sonra göçedenlere türk denmiş kalanlara koreli denmiştir.
macarların tarihi bilenleri türk soylu olduklarının bilinçindedirler.
kızılderililerin konuştukları dillerde türkçe ile tıpatıp aynı olan kelimeler vardır.
japoncadaki ekler türkçedeki eklerle aynıdır.

ama sen beyin jimnastiği yapmaya devam et. ihtiyacın var.

herhangi bir görüşün fanatiği değilim ama türk olmakla övünüyorum. yüzmilyonlarca kez

(bkz: ne mutlu türküm diyene)

kort: artık ülkede bir takımın fanatiği olmak normal ama mensup olduğu milletin fanatiği olmak abes karşılanıyor.
bu ülke ab. ye girene dek bu böyle. susuyorum tabi. çünkü zamanında çok çalışıp, süper bir ekonomiye sahip olmamışız. bütün olay buradan kaynaklanıyor. oysaki damarlarımdaki asil kanda büyük ekonomiler yaratacak kudret var.