bugün

özellikle boyun bölgesindeki sakalların uzadıkça batma hissi uyandırması. gıcık bir his tabii, uzatmak istersin uzatamazsın.

bir de uzayan sakalların başkasına batması olayı var o ayrı.
istenmeyen durumdur. ayrıca aşağı yada yukarı doğru alınma yönlerine göre, giyilen giysiye sürtündükçe gıcık eder adamı.
sakalların kısmi uzunluğu sonucu oluşabilecek bir olaydır; batma ve kaşınma. sakal, arpa boyunu geçtikten sonra bu hissin kaybolması kuvvetle muhtemeldir.
kime ve neye batmasi diye sorulabilecek olaydir..
yalandır efendim. uzayan sakallar kaşındırır, kısa sakallar batar.
sakal uzatmaya niyetlenmiş er kişini rahatsız eden olaydır. karizma yapmak için sakal uzatmaya yeltenilir, ikinci haftadan sonra kaşınmaya ve aynı zamanda sakallar batmaya başlar. hemen akabinde '' lan siktiret keseyim şu sakalları'' hissi uyanır insanın içinde ama vazgeçmemek gerekir. üçüncü haftadan sonra herşeye alıştığımız gibi sakalların batmasına da alışırız. bize batan onca şeye alışmışken sakalın batması mı yıldıracak bizi? *
bir aydan sonra sakal bırakmayı bıraktıran durum.
iyi huylu yumusak degil kece gibi sert cikiyorsa bu sakallar rahatsiz edicidir. kokten cozum: jilet ve sakallar hergun bulusturulmalidir.
makine ile kısaltınca çok uzamadıgı müddetçe kaşındırmaz.bu böyle biline.
zordur.
da
size batıyor bizede batıyor kardeşim. öpmekten tiksiniyoruz. traş olun mis gibi.
olmayan durumdur. en azından bana olmayan durumdur. sakallar fazla uzadığında yumuşacık olduğundan daha konforlu bir uyuma sağlar. görüntüsü de zevk meselesidir.
http://www.uzmantv.com/sa...k-kasiniyor-ne-yapmaliyim
kirpi etkisi.
Uzattığım dönemde başıma gelen durum hatta baya uzatmıştım dışarıda yürürken yoldan geçen hacı dedeler selam veriyordu tabi bilmiyorlar akşam içki şişesini kafaya diktiğimizi ahsjjssk neyse bu başka konu saptırmayalım arka sıra dinle burayı evladım ciddi bir şey anlatıyoruz burda her neyse demem o ki sakal mevzusundan nerelere geldim bütün gün çalışmaktan baya dolmuşum oh rahatladım
Sanırım Teravihi kaçırdım, Teravih bu ay mıydı? Her neyse
Hayırlı sabahlar esen kalın.
güncel Önemli Başlıklar