bugün

mangal yapar.
çıktıktan sonra bir sigara molası vermektir.
çok sıkıştım lan bi işeyeyim deyip ardından çömdürecektir.
muhtemelen türkiye ye döndüğünde bulunduğu yerler hakkında ''jüpiterden adam çıkmaz'' ''neptünlülerin alayı orospuçocuğudur'' gibi yorumlarla karşı tarafa önyargı aşılar.
pantolon arasına sıkışmış aletini düzeltmek için elini apışarasına atar.
anket doldurmak.
abdullah gül sağolsun yazan bir pankart açmak.
eğer uzaya çıkan tikky tabirini verdiğimiz kız ise dünyayı öpüyormuş gibi dudaklarını öne doğru ittirerek poz vermesi olurdu.
fotoğrafını çekip facebook'ta paylaşır.
etrafa bir göz gezdirerek vay a.k. der.
tuvalet kapısı,kamyon arkası yazıları gibi bir yerlere yazı yazar.

(bkz: aya çıktıktan sonra aya babam sağ olsun yazmak)
Muhtemelen sigara yakardı.
rakı balık mangal ve arabesk dinlemek.
"Boşa gelmişiz, bomboş bura, sadece taşlar var." deyip geri dönmek.
televizyonu açacaktır büyük ihtimal.
hesap yapacaktır.
'şimdi buraya geliş gidiş 30 milyar dolar olsa, devletin bütçesi de 500 milyar dolar olsa...' ile başlayan cümleler kuracaktır hatta.
genelde yurt dışına çıkan her ergenin yaptığını yapar. iki fotoğraf çekip facebook ta yayınlar. ileti: @mars, @space
şöyle bir etrafa bakar bakar dağa taşa küfür ederdi.
ey x gezegeni sen mi büyüksün ben mi? diye bağıracaktır.
keyif insanı olarak bir büyük kulüp rakı açar, bilimum meze ile kah efkarlanır ' of ne aşklar, ne acılar yaşadım, şu dünya da' der, kah zevke gelir ' bu sonsuz karanlık içinde ne güzel görünüyorsun, şerefine be dünya' der, kendinden ve dünyasından geçer.
(bkz: 31 çekmek)
türkiye futbol federasyonunun herhangibir çalışanı ise , muhtemelen fenerbahçe yazacaktır ilk ayak bastığı gezegenin zeminine .
Yere para düsüren filan var mi diye hemen bi tarardi söylece cevreyi.
yolculuğa tek başına çıktıysa fizyolojik ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni türler arayacaktır.
oradan evine bakmak olacaktır.