bugün

Cıvata gevşetmiş bari kablo falan kopardık deseydin.
bunlara inananların zeka durumlarını tahmin etmek bile çok güç.
savunma bakanlığı kadroya alsın bunları.
keriz kitlesini sömürerek yaşayan düzenbaz dümbük bunlar.
AKP nin oy deposu olan seçmenin akıl hocalığını yapan düzenbazların videosu. Bizde yıllardır diyoruz bu iktidar nasıl bu kadar oy alabiliyor. Bu hokkabaza inanan yüz binlerce insan var.

(bkz: ağla sevgili yurdum ağla)
1986 yılında kalkışından 73 saniye sonra infilak etmiş, Yedi astronot ve bir öğretmen, bu kazada yaşamını yitirmişti.

not: hızır' dan destek almışlar, civataları gevşetip mekiği patlatmışlar.
şimdi bu martavala inansak ve desek ki; " bu mekiği ne sikime düşürdünüz, hemde ilahi bir güçle.
derdiniz neydi de o insanları öldürdünüz ulan manyaklar "
o değil dinleyenlerden bir taneside mekik patladı deyince " allah " nidası atıyor.
yemin ediyorum mal lan bunlar, hem de en önde giden cinsinden.
tasavvufçular/tarikatçılar böyle uçuk yalanlar atmaya pek meyilliler. hele bunların taptıkları geylani, arabi gibi eski yalancıların hikayelerini duysanız... azrail'i azarlayandan süperman gibi uçarak miting yapanlara kadar neler neler var...

neyse... bunlar istedikleri gibi saçmalasınlar, asıl önemli olan, islam'ın ne tasavvufla ne de tarikatlarla hiçbir ilgisi olmadığını; hatta taban tabana zıt olduğunu bilmek...

(bkz: bir başka din tasavvuf)
bilim insanlarını göreve çağırıyorum. geriye evrimin kanıtı olabilir bu herif. üzerinde araştırma yapın bir işe yarasın en azından.
Fake olduğunu düşündüğüm komik video

https://www.youtube.com/watch?v=cyU9s1vet7Y

Gerçi hatme falan diyor gerçek olabilir.
(bkz: uzay mekiğinin civatalarını gevşeterek patlatmak)
onların uzay mekiği varsa bizim de allah'ımız var demek isteyen bir mollanin videosu.

(bkz: abd nin uzay aracı varsa bizim de allah ımız var)
tübitak'ın başında görmek istediğimiz isim netleşti.
görsel
Elindeki haydarla düşürdü heralde mekiği kardeşim.
Tamam da kimse sormamış mı şeyhim manyak mısınız aq, uzay mekiğini niye düşürüyorsunuz, bi insan niye uzay mekiği düşürür.

Süper güçlerin olsa uzay mekiği mi düşürürsün yoksa decepticonlarla mı savaşırsın.
Madem bunlar mekik düşürebiliyor, rokette düşürür. S400 almaya gerek yoktu. Roketin düşeceği yere bırakın gelmeden düşürür bu puştlar...
Abi uzaya çıkıyorlar, zina edecekler yap bişeyler demişler. Şeyh de bağlantı kurmuş ve vidaları çıkarmış, müritler de kağıt kalemi almış tam saati not almışlar. Ve bunu yeminle anlatıyor arkadaş.

Ya insan hiç mi utanmaz, hiç mi yüzü kızarmaz. Bak bak bak. Bir de hepsi kalemleri çıkarıp saati not almışlar. Biri de dese ki "göster lan" öylece kalakalacak.
Yedi kere ağırlaştırılmış müebbet yemelerine vesile olacak itiraftır.

Savcılar neden gereğini yapmıyor? Yoksa inançsız herifleri mi savcı yapıyorlar?
(bkz: Hızır ı suikast timi olarak kullanmak)
Dinci abiye bak, Hızır gibi yetişmişker uzay mekiğine. Hadi iyisiniz kaptınız hurileri mekiği düşürerek...

https://youtu.be/2SqsSPPUjW8
(bkz: vay anasını)
savaşa girersek birazda uçak ve füze düşürsünler. vay anasını sayın seyirciler. bunlar varken savunma sanayisine harcanan milyar dolarlar boşuna yanıyor.
hadi diyelim doğru beyan..

cia bunu öğrendiği an bu malın önde gideni ile nakşilerin ne kadar şeyhi hocası imamı varsa masrafa acımaz her birinin göt üstü persing füzesine oturtup atmosfere fırlatır.

bu nakşilerin hepsi ingiliz devletinin denetimindedir ,allah belalarını versin.

civata nedir çiz desen çizemez ,vida çizer..
Bunlarda suç yok bu gibi tipitiplere inanan ve beyinlerini kullanma gereği görmeyenlerde suç var şüphesiz..
(bkz: civataları gevşetmiş) hahahaha haykırdım layynn. Bu tarikatçıların yemin ediyorum kemalistlerden farkı yok azizim.