bugün

elektriğin gereken yere ulaşmasına yardımcı olan aracı kablo.
tam bir teknoloji harikası.
bir türlü uzanamayan hep eksik gelen kablo.
"dur benim takım çantasında bir tane vardı hanım" cümlesini kurduran cisim .
5li olanı hayat kurtaran kablo.
hos gelmis zeka kubu.
hoş bulmuş yazar.
Dogum gunu mu kutlayan biricik yazar.

Bundan sonra bir tek ona iyi davranacagim.

Tesekkurler..

Duygulandim ya :(
Sözlükteki en iyi arkadasim..
.........wmwmwmwmm....
tabii ki huzuristeyen'in doğum gününü kutlayacaktır, lafı bile olmaz yazarı.
(bkz: zall abinin saatleri geri alacakken ileri alması/#21732430)

Risk budur.
Benim komünist olduğumu söyleyen yazar.Kendi başlığıma da yadım..Nickimdeki harfler filistinin katlettiği annem ve babamın isimlerini oluşturan sessiz harflerdir.Bir de içi boş,kulaktan dolma bilgilerle konuşuyormuşum.istersen mesajlarımızı yayınla kim boş konuşuyor.Yazarlar karar versin.Allaha şükür yahudi olarak doğdum yahudi olarak öleceğim.Hitleri sadece kendisini ,öldürmediği için seven korkak türkler de beni rahatsız etmesin.
bazı fake hesapların saldırdığı yazar.
Yahudilerin kendi annesiyle ilişkiye girdiğini iddaa eden yazarcık.Bunu söyleyen adamın dindaşları 3-4 kadınla aynı anda evli kalabiliyor,isyanda bayan muhabire tecavüz ediyor,kız çocuklarını diri diri gömüyor,hırsızlık yapanların kolunu kesiyor,idam ediyor.Irkdaşları tecavüzde ve hayvan tecavüzünde dünya birincisi.Gerçekten garip.
yarım saattir hoşt diye mesaj attığı halde nick altından troll eksik olmayan yazar.
(#22040540)

ırkçı, faşist. maalesef yazar.
genç alevileri rahatsız etmiştir.
Bana asılan yazar.Oysa cinsel tercihimin farklı olduğunu söyledim.

edip akbayram:Taciz etmeye devam ediyor.
kimseye asılmayan yazar.

nyse jsfstln sn mesglsn glb.s.s
komik olduğunu zanneden ve faşist yazar. böyle şerefsizlerin işi ne bu sözlükte? not: bana laf sokmaya çalışacak izleyin.

Edit: dediğim gibi de oldu.
baktığı yere kitlenen, algısında ve tepkilerinde sorun olduğu belgeli, sendromlu sakar şakirlere beş dakikadan fazla zaman ayırmak istemeyen yazar.

sen git asperger sendromunla uğraş.
aleviliğe yönelik nefretinin kürtler ve diğer dışlanan vatandaşlarımıza karşı da ırkçılık şeklinde seyir edeceğine işaret ettiren, onuncu neslin karalanmasına neden olan onuncu nesil yazar.
( #22041512) entrysine sesli güldüğüm yazar. Algısında hiçbir sorunu olmayan aspergerlileri kıskanmıştır. Aksine üstün bir algi ve dikkate sahiptirler. Einstein ve darwin de aspergerlidir haberin ola.
einstein'ın 9 yaşına kadar konuşamadığı ve ilkokulda derslerde sıçtığı hikayesiyle gerizekalılara umut dağıtılan bir ülkede, bu umuttan nasibini almış bir yazarın tepkisini görmüştür.

tabii algısında ve tepkilerinde sorun olduğu belgeli bazı arkadaşların hayatı monologlardan ibaret olabilir ama biz normal insanlar söylenene cevap veririz.

bu arada yanılmıyorsam hagi'nin bi sözü vardı, "yenmesi garanti olan takım yenerse konuşulmaz, yenilmesi garanti olan takım yenerse efsane olur." diye. einstein işi de o hesap.
http://www.hakandemirel.c...nt/uploads/f%C4%B1rat.gif
güncel Önemli Başlıklar