1. 1.
  yakındaki kız arkadaşın sadakatinden hiç bir farkı yoktur. varsa içinde aldatmak ,uzak olsa da yakın olsa da yapar. yoksa mahalle sütçüsünün, tüpçüsünüün adı boşuna mı çıkardı.
  3 -1 ... guzunamca
 2. 2.
  eğer yapılabiliyorsa büyük bir erdemdir. gerçekten aşk varsa dayanılması daha kolay olan bir durumdur. yalnız kalan kadın kendisine yanaşan ilk erkeğe verir genellemesi ise külliyen gerçek dışıdır.
  3 ... gisemy
 3. 3.
  sadakat ölçüm cihazı icat edilirse o zaman tam olarak anlaşılabilecek olandır.
  2 -2 ... imper
 4. 4.
  sadakat öyle hemen kazanılan bir statü değildir. ki bana göre sadakat bir statüdür. aa bak bu gün sevgili olduk birbirimize sağdık olmalıyız demek ilişkiyi daha başlamadan bitirmektir. kalp mağbedinin belki de en gizli bölmesindedir sadakat. uzak yada yakın ayırmadan o gizli mağbette yerini almışsa sadakat en baba ihanet duygusu da gelse karşısına mağbetten gizli bir kahraman gibi çıkar ve ihanetin önüne geçer. bir nevi duyulan sevginin, aşkın derecesidir sadakat. siz ne kadar çok severseniz sevin, isterseniz sevginizi, aşkınızı bir beton haline getirip kalbinize dökün sevdiğiniz ihanetten yana ise aynı yastığa baş koyduğunuz zaman bile düşünceleri ile yine ihanet eder size. düşleri ile aldatır.
  1 ... sokaklambasi
 5. 5.
  ilk teoman konserinde bitecek olan sadakattir. **
  1 -2 ... motosikletli kiz
 6. 6.
  erkeğin alın bölgesinde nedensizce oluşan kemiksi yapının uzunluğu ile ölçülebilir.
  2 ... kuzgun
 7. 7.
  uzaklığın sebebine göre de değişebilecek durumdur.örneğin askerlik ise sebep, sadakat gösterilir.çünkü görüşmek ve konuşmak imkan harici olduğu için kızlar katlanabilir.ama aksi halde ilgisiz kalan kız kalbi, genelde kendini sevdirecek bir kalp bulur.
  ... nessaj
 8. 8.
  günümüzde neredeyse imkansız olan, konusu üzerine yüzyılın aşkı filminin çekilebileceği güven ve sadakat abidesidir.
  1 -3 ... frekans
 9. 9.
  Eli öpülesi kızdır. Lakin günümüzde böyle kızların kalıp kalmadığı merak konusudur.
  ... tozko
 10. 10.
  sadakat beyindedir uzaklık-yakınlıkla alakalı değildir.
  1 -1 ... psikosomatik