bugün

http://www.youtube.com/watch?v=csP6UKlnbzM

olay bundan mütevellittir.
görsel
Uzakdoğu spor sanatı uzak doğu iÇindir yakın doğuda işe yaramayabilir.
karşı taraf nasıl saldıracağını bilmediği için gerçekleşen olaydır. kardeşim adam gibi saldırsana. bak sen şöyle vurcan bende yumruğu böyle kesecem diyene kadar adam Allah ne verdiyse dalıyor. ayıp ya!
Karsi taraf yakin karma dovus sanati biliyorsa gayet normaldir.
jackie chan 'ın çoğu filminde mizah unsuru olarak kullandığı bir atraksiyon. gerçi neticede yener, o ayrı konu.
bir türkle kavga etmenin sonucudur. sen gard alacam, ağırlığım bu ayakta olacak, üzerime gelse bi Ahp-cha-gi vururum diye düşünene kadar haydar abi sana kafayı gömüp 2 salto 1 künde atmış olacaktır.
(bkz: based on a true story)
utanç verici olması gerek.
- adamın çocugu olmaz abii
- üff ne diyorsun ya ! .
ıstanbul taksim de lamborghini yi iktiren elemanların farklı bir versiyonuna benzer.
dövüş sanatı bilmesen neyse. ama bildiğin halde uygulayamamak koyar adama azizim.
tekvando bilen biri olarak gayet normal olduğunu düşündüğüm durum. Elin oğlu uzak doğu yakın doğu bilmiyor ki hacı edirneyi geçmemiş ömrü boyunca allah ne verdiyse acımadan.
(bkz: dayak yedim ama sor bi neden yedim)
tamamen yemin etmenin sonucudur. herkesin bildiği gibi ülkemizde bu tür sporları öğrenenlere ilk başta kimseye karşı öğrendiklerini kullanmamaları için çok büyük yemin ettirilir. yani o yemin işi olmasa var ya, üçünün de icabına bakardım.