bugün

bulunduğum yerden türkiyenin her yeri 10-15 saat...
akşam binsem sabah inebileceğim...

olur da bir gün öyle bir şey pek önemsemem yani mesafeyi.
beni kısıtlayacak bir işim falan da yok.
devam ettirmek gerçekten zordur, ancak taraflar iyi niyetle denemeli ve deneme sonrası karşılıklı anlaşarak karar vermelidir. ayrılma kararı da vevam kararı kadar muteberdir.
Nedeni ne ile ilgili olursa olsun giden kişinin kalan kişiyi terketmesi ile sonuçlanır. (Deneyim ile sabittir)
Her anlamda güçlü olan insanların işidir ve bu tür insanlar nadirdir.
Genelde mesafeleri yıkıp geçemedikten sonraysa ortada hiçbir anlam kalmaz,
mesafeler daima batar olur.

Amacım kesinlikle yargılamak değil çünkü bunu tercih edenler de var ancak kim sevdiğine sarılıp dokunamadıktan, onu öpemedikten ve onunla zaman geçirip eğlenemedikten sonra uzun bir süre uzak mesafe ilişkisine dayanabilir ki daima?
en son 12 yıl önce real hayatımdan birileriyle ilişki kurmuştum ve o zamanlar sadece 13 yaşımda filandım. o zamandan bu zamana hep sanal ilişkilerim.
Gerçekten sevgi saygı varsa yıllarca yürüyecek ilişkidir. Sonunda evlilikle bile taçlanır. Ancak sevgi saygı olmadıkça 'sana dokunamıyorum' diye bitirilen ilişki türüdür.
iğrenç, gereksiz bir ilişki türü; en ihtiyaç duyduğum anda zınk diye yanımda olamayacak sevgiliyi napayım ayol.
Kemal Sunalın Tokatçı filminde yaptığı gibi cama ekmek banmaktır.
online egitim, acik ogretim, zirt zort mit harvard oxford sertifika programi gibi birsey bu. zaman harciyor ama kimseye bir faydasi yok. lutfen ayni sehirde yasamadiginizi bildiginiz insanlari aramayin raatsiz etmeyin, kendinizi durduk yere hatirlatmayin.
güncel Önemli Başlıklar