1. 3757.
    sabahlara kadar saatlerce telefonla konuşup karşılıklı olarak anlaşılamama hissi yaşandığında; saat kaç olursa olsun atlayıp sevdiceğin yanına gitme isteğinin her an daha da artması akabinde imkansızlıktan dolayı gidememekten oluşan telefon, bilgisayar ya da o sırada etrafta bulunan bütün her şeyi fırlatıp atma isteğini doğuran ilişkidir. sesini duyarsın, yüzünü de görürsün ama dokunamazsın ya; morali bozuktur, sesi kötüdür, yüzü asıktır ama sarılıp hepsi geçecek diyemezsin ya işte o zaman boğazına oturan bir yumru engeller konuşmanı. isyan edersin. ağlamak istersin, canı daha çok sıkılmasın diye ağlayamazsın. yüreğin paramparça olur ama onun için yine gülümsemeye devam edersin. kısacası acıdır, çaresizliktir, özlemdir bu uzak mesafe ilişkisi. bir klişe olarak, küçük sevgileri söndürüp büyük sevgileri daha da alevlendirse de kişiden çok şey götürür, geri getirmemek üzere.
    5 ... sen istiyo duj vercek 50 dolar
  2. 3758.
    Zamanında yaşadık.

Tavsiye değildir..

Telefonda finali hep önce sen kapat hayır sen kapat ile biter...
    ... gezdimgordumyenildim
  3. 3759.
    iyi mi kötü olduğuna bir türlü karar veremediğim. aslında mantıklıdır. her ilde bir sevgiliniz olsun. ancak bir yandan da tutmadığın el, dolanmadığın saç, avuçlamadığın et olmayınca nereye kadar tahammül edilebilir olur uzaklar.
    1 -3 ... sapnu puas
  4. 3760.
    Valla sık görüşüyosanız olur.

13 aydır beraberiz biz 10 kere görüştük toplamda ve görüşmelerin hepsinde 2 hafta kesintisiz görüşüyoruz.

Bir gidince 2 hafta beraberiz ikimizde.
    1 -3 ... sweet but psycho
  5. 3761.
    Sonunda aci olur. Yurumez.
    ... acili turk kahvesi
  6. 3762.
    yürümüyor boşuna uğraşmayın. ukraynadan beni bi kız aradı. dedi türkiyeye gelicem para lazım. yolladım en son işte. neye sinurkendi bilmiyorum hala gelicek. yürümüyor uzak mesafe ilişkisi.
    1 -1 ... abe bizde de yok
  7. 3763.
    özlüyorsun, hem de çok derinden, içten... alakasız yerde bi koku gelir burnuna, onun tenine has bi koku bu. hızlıca etrafa bakarsın buralarda mı diye. böyle özlersiniz işte.
    yanyana olacağınız günü daha o yanınızdan ayrılmadan hesaplamaya çalışırsınız ve o günü sabırsızlıkla, heyecanla beklersiniz, gün sayarsınız.
    nihayet o gün gelir, gözünüz yolda silüetinin belirmesini beklersiniz.. kimsenin ne düşündüğünü umursamadan koklayarak içten sarılır, her anın kıymetini bilircesine zamanı yaşarsınız.
    bi kere daha az uyursunuz birbirinize daha çok vakit ayırmak için, o varken hiçbir gereksiz detayla ilgilenmezsiniz, tekrar ayrılana kadar kokusunu, gülüşünü, tenini her şeyini bir sonraki buluşmaya kadar depo etmek istersiniz.
    ayrılık zamanı gelmeden 1 gün önce hissettirir kendini hüzün, onu yolcu etme düşüncesi öldürür sizi. o gittikten sonraki evin sessizliğini, boşluğunu, yavanlığını düşünüp iki misli üzülürsünüz.

bazen de onunla daha fazla zaman geçirmek için onunla beraber yaşadığı şehire gidip, 10 dk sonra farklı bir araçla dönmektir uzak mesafe ilişkisi...

belki bir gün okuyup gülümsersin aşkım, seni seviyorum❤
    ... wherenick
  8. 3764.
    Nice "aşkları" bitiren süreçtir. Elbette bazı şeyler başka şehirlerde yaşanırken çok zordur (başka ülkeleri açmayalım bile). Öncesinde yan yana yaşayan çiftler için daha da zorlu bir durumdur.

Görmeden, karşıdakine temas edemeden kolaylaşan şeyler de vardır tabii. Mesela kavga etmek, trip atmak, yalan söylemek (isteyerek ya da istemsiz) ve kişilerin derinlerinde bulunan dürtülerin gün yüzüne çıkması.

Bazen kötü şeyler olmadan veda etmek daha hoş, en azından daha az nahoş olabilir. Tabii ki yürüten de vardır uzun mesafe ilişkisini. Ama tam güven olmadan ki bence bunun oluşumu neredeyse imkansız, belki de oluşması biraz polyanacılığa bağlı, asla yaşanılanların hepsini bilemeyeceğiniz bir durum olması gerçeği vardır.
    ... deepestcut