bugün

Ne kadar kinci biri olduğunuzu gözler önüne serecektir.

Ben mesela ne kadar sevmesem de entry güzelse dişimi sıkıyorum. Sevmem ama helalin var kardeşim deyip artıyı veriyorum ama gizli. Tangır tungur amcaya bile artı verdiğim zamanlar oluyor. Kişisel çekişmelerimizi bir kenarı bıraktığımız zaman hayat daha yaşanası.
Ne eksi ne artı oy veririm okurum geçerim. Nötr ama helal olsun derim yani.
ciddi ciddi burada birbirlerine uyuz olan insan var mı? bırakın kin tutmayı filan entry girin kafanızı dağıtın böyle şeylerle canınızı sıkmayın.
güzel entry girenlere uyuz olmak var bir de.
aslında öyle olmayan durumdur.

bakış açısıyla çeliştiğim kimseye eksi vermedim sözlükte. farklı bakış açıları olmasa bizim birikimlerimizin bir manası olmaz çünkü.

rakip yoksa nasıl oynadığının bir önemi yoktur.

aksine aynı fikirde olmadığım entryleri daha çok beğeniyorum sözlükte. insanların bunları beyan etmesi ve sunmasının çok hoş olduğu düşünüyorum.

ateist olmadığım halde veya bir hadisede aynı tezi savunmadığım halde bolca artıladığım yazılar olmuştur örneğin.

küfür, aşağılama, hakaret vs. gibi durumlar olmadığı sürece size de bunu öneririm.
farklı bir şey diyen olacak ki sizde farklı şeyler öğrenip diyesiniz.

domino etkisidir bu.
normalde benden alacağı bir eksi olur ama bunu yapmam. artılamam söz konusu değil zaten. bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir misali yani.
genelde 10 dakika sonra neden kızdığımı, kime kızdığımı ya da ne için kızdığımı anımsamadığımdan uyuz olamadığım dolayısı ile başıma gelmemiş durumdur. entry'si güzelse beğenirim.
istisnalar kaideyi bozmaz
onada cakarım eksiyi.
yakın bir zamanda ulu sözlükte sizlere yaşatacağım hadisedir. bana uyuz olacaksınız ama pekçok entrymi de güzelliğinden ötürü seveceksiniz.

ekşide arka arkaya 3 kere uçuruldum terör sevicisi moderasyon yüzünden. artık buralarda olacağım inşallahu rahman.
dün başıma gelen olay. yazar adına bakmadan entry okuduğum için oldu. hayret bu güzel yazmış dedim. neyse hakkını vermiş oldum. sonuçta düşman değiliz.
güncel Önemli Başlıklar