bugün

geçmesi için uyunması gereken şeylerdir.
(bkz: uykusuzluk)
aşk geçer. uyanınca geri gelir.
bir sigara daha yakmak arzusu.
baş ağrısı
sıkıntı
diye devam ettirilebilen liste.
(bkz: zam istenen patronun yat dinlen geçer demesi)
küçükken zayıflığımdan ötürü akşamları pek yiyemezdim.yaş ilerledikçe kilo aldım tabi,hem de fazlasıyla neyse konu bu değil.Akşamları yiyemediğim için de yemek saatinden 4 5 saat sonra acıkırdım.Ve genelde bu zaman yatma zamanına denk gelirdi.Anamla başımızı yastığa koyardık ve ben "ana karnım acıktı" şeklinde neredeyse her gece tekrar ettiğim cümleyi kurardım yamalak türkçemle(düşünün yarım bile değil,sadece yamalak).Ve annem artık benim "kendini yok et" düğmemin tetikleyicisi olan önceden hazırladığı karşılık cümlesini kurardı.Aç yatan tok kalkar.içimden söylenerek arkamı dönerdim ve bütün gece ağlayarak o geceyi zindan ederdim.Ama canım anam asla o gece kalkıp bir şey hazırlamazdı.Çünkü o andan itibaren Aç yatan tok kalkar
günün yorgunluğu...
zaman geçer bir kere her şeyden önce...
migrenin semptomları kesinlikle geçmektedir.
(bkz: migren)
(bkz: baş ağrısı)
(bkz: mide bulantısı)
(bkz: fotofobi)
açlık. evde yemek yok ve açsam yatıp uyurum. ne yapayım öğrenciyiz, paramız yok.
(bkz: senı severdim hem uyanık hem uykumda)
(bkz: aşk acısı)
(bkz: zaman)
zaman geçiyor, zaman..

biraz daha yaklaşıyorsun mutluluga.
Kronik yorgunluk. Kötü bir şey olacak hissi. Aklını kaçırma hissi. Sinir. Stres. Bazen uyumaktır iyi gelen.
aniden gelen asılma dürtüsü. hani şeytan zorlar ya sizi çek çek çek diye. işte uyursanız geçiyor o. ben sadece bu anlarda uyuyorum.
aslında geçmeyen şeyler.
Baş ağrısı. Hele ki çok şiddetliyse.
düşünceler.
Regl sancısıdır.
Endişe, kaygı ve stres tir. Resetlenmiş gibi uyansanızda geri gelebilir.
Yorgunluk *
gerçek. bütün gerçekler uyuyunca geçer.
Öyle şeyler yoktur. Uyumak yaşanılanı beyinde pekiştirir. Bu yüzden acı çekerken uyursanız o acıyı unutmamız daha zor olur. Tıpkı çivileme yöntemiyle ezber yapmak gibi.
güncel Önemli Başlıklar