bugün

Orospu çocuğudur .açık ve net .
dayak yer.
Siktir edilmesi gereken insandır.
"Niye uyumadın?" Diye sorduğunuzda da "uyku tutmadı yağğ" derler.
Yazmak istemiyorsanız, Açık açık söyleyin aq.
Açık açık söylendiğinde gerçekten canı sıkılacak ve üzülecek kişilerin söylemidir. Bazı şeyler söylenmeden de anlaşılmalı. Uyuyorum dedikten sonra online oluyorsa zaten bu seninle konuşmak istemiyorum demektir.
bunlardan biri de benim.
diğer bahanelerimin arasında "yemeğe kaçıyorum", ya da "ben biraz uzanayım" bulunur, ama beyanattan sonra genellikle bahsi geçen online ortamdan uzaklaşırım.
bayan insandan kurtulmaya çalışıyordur. stalker gibi online olup olmadığına bakıyor, bir de üzerine hesap soruyorsanız, sosyal ilişkilerinizi bir gözden geçirin derim. daha cool olun, insanları darmayın, herkes her an her saniye sizinle ilgilenemez. zorunda da değil.
Uyku tutmamıştır gözünü yormaya çalışıyordur. Sıkboğaz etmeyin insanları mk.
açık ve net: konuşmak istemiyordur. kendimden biliyorum :D
Vattan hayini! Hayin!
yalancı insandır.
görsel
yalancının allahıdır. kandırmacadır. karşı taraf için hayal kırıklığından başka hiçbir şey değildir. sen o iyi geceler dedi uyuyor diye onunla aynı vakitte uyuyacaksındır o online. ayıptır çok ayıptır.
Islak meşe odunuyla dövmek isteğim insandır. Madem istemiyorsun konuşmak; söyle.
belki sizle konuşurken uykusu geldiğini hissetmiş sonra uyumaya yeltenince uykusu kaçmış ve online olmaya devam etmiştir sürekli sizle ilgilenmek zorunda mı?
Sevgilinse sıkıntı, arkadaşın ise beynini sikmişsindir ya da sonradan önemli biri yazmıştır sürekli sizin derdinizi dinlemek zorunda değil.
uyuyamamıştır.

(bkz: gamsız)
Ben onu çok yaparım ve ve karsımdaki de yapabilir göbek bağımız birlikte kesilmedi özgür olmak budur kafasızlar.
WhatsappTa erkek arkadaşlarıyla yazışan erkek olabilir.
Uyurgezerdir. O kadar fesat olmayın hemen.
Kendisinden utanması gerekendir. Ayrıca yalnız kalmayı sonuna kadar hakedendir.

Soruyorum size neden ya? insan gibi konuşmayalım istrmiyorum demek varken neden karşıdakine aptalmış, laftan anlamazmış gibi davranıyorsunuz? Cidden hoş değil. Bunu yapan acilen kendine çeki düzen versin.
güncel Önemli Başlıklar