bugün

eğer bunu aldıktan hemen sonra yazdığınız mesaja da cevap yazmıyorsa size bozulmuş olması muhtemel sevgilidir. belki yatakta ağlayacaktır ilişkinizi tekrar gözden geçirecektir o yüzden gerçek düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmamanız iyi olacaktır. duymak istediklerini söyleyin ondan istediğinizi alabilmek için
trip hazırlığındaki kezbandır.
Daha uyumamistir. *
kezban değilse gayet normal karşılanacak durum. Herseyden birseyler cıkarmayı bırakın bence artık.
sonuna konulan gülücüğün cinsine göre trip ya da masum bir iyi geceler mesajı olarak sınıflandırılacak mesajı atan sevgilidir.
üç ihtimali olan mesajdır. 1) gerçekten yatacak 2) trip atıyor yatma aşkım demeni bekliyor 3) dışarı çıkacak esas uyuyan sensin. (ve genelde o gun gereksız bi şekilde erken yatıorsa 3cüsü geçerlidir.) *
birazdan nete girecek ya da başkasıyla konuşma hazırlığında olan sevgilidir. (bkz: radmin) ile takip edilmelidir.
uykusu gelmiştir bundan normal ne var.
10 dakika sonra uyudun mu diye mesaj atacak sevgilidir.
uykusu gelmiştir.
belki sevgilisiyle konuşurken canı sıkılmıştır bu yüzden bu bahaneyi uydurmuştur.
uykusu gelen sevgilidir.
"mesaj atmanı bekledim ama atmadın, sinir oldum ve uyuyorum" demek isteyen sevgilidir.
trip atıyordur.
"iyi geceler." deyip gönderilmelidir. akabinde ve detayında "bir müddet görüşmeyelim." derse de "tamam." yazılıp gönderilmelidir. kız yok sanki amına koyim. trip çekilecek kadar yokluk çekmeyin. sağ elinize güvenin biraz amk.
gereksiz mesajlar atiyordur. hatta bu sevgili, sevgilisinin sonuna smiley eklemeden gonderdigi mesajlari ayrilma sebebi olarak gosterebilir bile.

selin: uyuyorum artik ben iyi geceler
can: iyi uykular sevgilim
selin: gulucuk neden koymadin caaan, yoksa sevmiyomusun beni ühü ühü
can: bi daha konusmayalim selin
ihtimaller doğrultusunda gerçekleşen ilişki adamıdır, ya uyuyacaktır, ya trip atıyodur, yada kur istiyordur. Sana kalmış bebeğim.
"zıbar yat lan göt" diye cevap verilmek istenen sevgilidir.

ama hiç bir zaman böyle mesaj gönderemedim lan. paso iyi geceler, tatlı rüyalar, öpüyorum...
suan olmayan ama iyi geceler ben yatiyorum ey sözluk yazarlari.
karşılık olarak dua etmeyi unutma, diye mesaj yazılabilir.
uyumamıştır, içi içini yediğinden bir süre de uyuyamayacaktır.