1. ?.
  toplu taşıma araçlarında yer vermemek için yapılan eylem.Bunu yaparak eskiden kurtuluyor olunsa da artık bu yöntem işe yaramamaktadır.bu tekniğe karşı yaşlışlar da yer vermeyen kişiyi uyandırmak için başına dikilip sesli dert yanma ,romatizmalarından ve hemoridinden bahsetme gibi taktiklerle yıldırma politikası uygulamaya başlamışlardır.
  Nasıl olsa yer eninde sonunda veriliyor.En iyisi baştan verip kurtulmak.
  1 ... commodore64
 2. ?.
  (bkz: otobuste uyuma numarası yapan genc)
  1 ... dopdop
 3. ?.
  evde yapılanı da vardır.herhangi bir suç işlendiğinde bunun hesabının sorulmasından ve azarlanmaktan kurtarır.en azından uyanıncaya kadar geciktirir.
  3 ... erdem andac
 4. ?.
  asla yakalanmadığım tek durum..süper uyuyomuş numarası yaparım kimse çakamaz dediğim biricik özelliğim.
  ... freedean
 5. ?.
  suç işlemiş her çocuğun baş vurduğu eskimiyen genelde geçici olarak işe yarıyan oyunculuk yeteneğini geliştiren numara
  1 ... fastangry_x
 6. ?.
  sevgiliyle kavga edilecekse ama edilmek istenmiyosa yapılacak en iyi şeydir. yorganı kafanıza çekersiniz, bütün söylenenlere tepkisiz kalırsınız sevgili de kavga etmek yerine saçlarınıza bi öpücük kondurur gider.
  1 ... 2_sleepy
 7. ?.
  evdeyken odanıza hırsız girdiğinde yapmanız gereken numaradır.zira gerçek bir hikayede kız uyuyo numarasına devam eder,hırsız odayı biraz karıştırdıktan sonra kızın yanına yaklaşır ve 'uyumadığını biliyorum' der ve evden çıkar,gider.allah kimseyi psikopat eline düşürmesindir...
  2 ... intensivecare
 8. ?.
  (bkz: uyumuyorum gözlerimi dinlendiriyorum)
  ... st27
 9. ?.
  (bkz: tavşan uykusu)
  ... pilotmont
 10. 1.
  anne babadan ilgi bekleyen cocuklarin yaptigi eylemdir. once zorla sirtini kasitir cocuk sonra bi guzel uyuyo numarasi yapar ki anne-baba cocugu kucagina alip yatagina cikarsin.
  ... lemur