1. 1.
  metro turizm berbat bir firmadır.

  sadece bu olaydan dolayı demiyorum süreli bir olaylar oluyor o firmada. bi kaç kez bindim ona en az 10 kaza atlattık.

  sakın metro turizm kullanmayın
  17 -2 ... hukuksevici
 2. 2.
  muhafazakar ahlak.
  20 -45 ... kompetan
 3. 3.
  Eski Sözlükte iddaa sahibi yazarın attığı resimler ile gerçekliği kanıtlanmıştir.
  Bunu yapan varlık orospu çocukluğuna yeni bir tanım kazanmıştır ben hayatım boyunca böyle bi serefsizlik görmedim,her ne kadar kızin yalnız başına otobüste ne işi varmış gibi argumanlar ile muavin denilen kahpe evladinin aklanacagıni düşünsem de umarım hak ettiği cezayı alır ve içerde aynı şeylere maruz kalır ve hatta daha sonra da müebbet almış delikanlı bir mahkum tarafından öldürülür,umarım kendi annesi kardeşine de böyle şeyler yapılır.
  14 -3 ... sereftir seni sevmek
 4. 4.
  böyle şerefsizlere en ağır cezanın verilmesi gerekmektedir. bugün bu aşağılık insan az ceza alırsa yarın nasıl olsa cezası az diye daha iğrenç daha kötü şeylere yeltenir. ben hala hapis cezasının böyle insanlar için fazla iyimser olduğu kanaatindeyim. cezaları daha büyük şeyler olmalı. ve maalesef hukuk sistemimiz artık tecavüzcü, tacizci, sapık ve katilleri korur olmuş. o yüzden bu karaktersiz insanın da ceza almadan kurtulacağını düşünüyorum.
  9 -3 ... herkesin hayatina karisan adam
 5. 5.
  allahın belası adamlar.
  4 -1 ... olumden korkmayan robot
 6. 6.
  yuh artık, şerefsizliğin daniskası. bu ne abicim bu ne nasıl bir ülke olduk lan? insanlar otobüse de mi binmesin bu nasıl bir açlık ya. günden güne daha neyle karşılaşacağız diye izliyorum. yok yani sınırı yok bu pezevenkliğin. insan olmayı dahi beceremeyenler insanlara hizmet verecek sözde.
  19 ... umayumay
 7. 6.
  Yok anasının amı. Lan otobüste de mi sikilme riski var artık insanların. Ah olaydım o otobüste keşke de o orospu evladını yalovadan denize ataydım bi güzel.
  16 -5 ... oberst
 8. 6.
  muavinlerin berber dayaması misali koridor tarafında oturanlara yaptıkları "muavin sürtünmesi" olaylarına yeni bir boyut getirdikleri mevzudur. yani hayvanlığın bu kadarı harbiden akıl alır gibi değil lan..

  yalan haber olma ihtimali yok gibi. böyle hayalleri ancak kabataşcı ablalar uydurabilir ancak onların hayal gücü erişebilir böylesine bir yalana o sebep ile doğru gibi duruyor.
  4 ... mel mel bakan gibson
 9. 7.
  allah belasını versin dediğim hadisedir. bu kadar pisleştik mi sahiden milletçe?
  1 ... lemniscate
 10. 8.
  Edepsiz firmanin, edepsiz muavini

  (#32548353)
  2 ... cokelek