1. 1.
  uyuyan insana ne tür iğrenç bir şaka yapayım diye düşünürken kafayı kıran kişinin en sonunda gerçekleştirmesi muhtemel şaka!.

  edit: tecavüzcü yazarlar deşifre oldu gachalim.
  5 -4 ... tu kaka bana
 2. 2.
  (bkz: yeni bir ahmet yildiz olmedi doguyor)
  ... genco
 3. 3.
  (bkz: uyuyan kişinin kıçına yumurta akı dökmek)

  (bkz: fantezi)
  2 -1 ... isildur
 4. 4.
  dikkat ve tecrübe ister. kişiyi Uyandırmamak için oldukça kibar ve sakin olmak gerekmektedir.
  2 -1 ... makinist
 5. 5.
  (bkz: uyuyan kisinin agzina cikolata sokmak)
  1 ... ben hep 17 yasindayim
 6. 6.
  tecavüz edilen baağyaan uyanmıyorsa kötüleşen durum.
  (bkz: ölüye tecavüz etmek)
  3 -1 ... goruntuvarsesyok
 7. 7.
  öncelikle: sözlüğü hukuksal açıdan zor durumda bırakmasın. işlediğim suç değildi benim. *
  zordur, tecrübe gerektirir. uyuyan insana tecavüz etmek zordur çünkü en geç külodu sıyırdığınızda uyanacaktır. ayrıca birkaç saattir uyumakta olan, saçları suratına yapışmış, salyaları akan kırmızı suratlı bir cadıya tecavüz etmek zevk vermeyecektir. bu sebeptendir ki tecavüz edilecek kişi bayıltılmalıdır. bunun en bilindik yolu gırtlak sıkmadır fakat kişi uyandığında, kendisini bayılttığınızı anlar; iş sakata binebilir. bu yüzden en mantıklısı bir şekilde uyku hapını dayamaktır kurbana. uyku hapının miktarına göre uyku süresi 5 saati bulabilir, öldürseniz uyanmaz o süre zarfında.

  uyku hapı, kişiye sıcak birşey içirilecekse kullanılmalıdır. fakat çay bunun için uygun değildir; küçücük bardağa basacağınız uyku hapı kurbanın olayı kavramasına sebep olur. türkiye dışındaysanız işiniz daha rahat olur. moskova'da acılı türk kahvesini ilk tadan hatuna yazık oldu mesela, hahayt. her neyse. uyku hapı için mümkün mertebe tadı bilinmedik, farklı birşeyler deneyin ve büyük bardakta getirin. "bak değişik bir içecek var bende" havalarında dayayın kurbanınıza, içsin bitirsin, oh.

  kurban böyle uykuya daldı değil mi? e tamam, işi uzatmayın. uyuduğu için sadece biraz daha ağır olacaktır, ayrıca karşılıklı yapılması gerekenleri yapamayacaksınızdır, blowjob gibi. onun haricinde kurban artık 5 saat sizindir, sömürün.

  lan sözlük, zor durumda kalma; kendime ettim.
  7 -7 ... der meister
 8. 8.
  eden de edilen de aslında uyanık olduğu ve iki tarafın da bundan haberdar olduğu için tecavüz sayılamayacak şeydir. davul çalsa uyanmam vallahi'ye tamam da; tecavüz etsen uyanmam vallahi' diyeni duymadım..allahtan da duymadım..
  ... serkan soylemez
 9. 9.
  (bkz: Zar patlasa uyanmaz)
  2 ... i am no angel
 10. 10.
  - salih napıyon lan tepemde.
  + sus ve uyumaya devam et.
  2 ... sevisgen sinek ismet