bugün

uykuya dalmakta zorlananlara çözüm önerileridir... bir ara melisa çayına dadandım bir iki kere uykumu getirdi artık oda fayda etmiyor... gerçekten çok az uyuyorum, uykum bölük pörçük... uykuya dalmak için yatakta bir saat dönüp duruyorum. gündüz iş güç koşturuyorum, o yorgunluk bile beni uyutmaya yetmiyor... gerçekten sıkıntılı bir durum, huzurlu bir uykuyu çok özledim.
basın doksilamini uyuyun mışıl mışıl.
White noise işe yarıyor diyorlar ama. Kolaya Türk Kahvesi katıp 20 dk sonra uyuyakalan, sabahtan aksama kadar çalışıp sonra sabaha kadar uyuyamayan biri olduğumdan bilemedim ben. Deneyen şey yapsın.
müzik dinleyin....

mesela; ediz hafızoğlu

https://youtu.be/A51C7tjb...VP4dI88lQvy-HgNy2lnJQOrEc
Çare (bkz: seroquel).
cem yılmaz,çok güzel hareketler bunlar,güldür güldür tarzı programları kulaklığınıza takıp dinleyerek gülümseyerek ağzınız kulağınızda uyuyabilirsiniz.
Uyumamak zorunda olanları düşünerek, düsenede bir tekme siz vurmak sureti ile yataga usulca sokulup, yastigin altina bir elinizi sokarak guzelce uyuyun.
Uyumaya çalışırken bi milyon şey düşünüyor uyuyamıyorsanız ve tamam bitti bu sefer düşünmicem diyerek beyninizi boşa almaya çalışıp sonra yine kendinizi düşüncelerin içinde buluyorsanız çözüm basittir
Sırt üstü rahat bir pozisyonda yatın ve nefeslerinizi sayın 100e ulaşmadan uyumuş olacaksınız.
uyumayın....
zira siz kovaladıkça kaçacaktır, bırakın kendisi gelsin...
yorgun olmayan insan uyumakta zorlanır. mekik çekin ne bilim şınav çekin yorun kendinizi.
güncel Önemli Başlıklar