1. 1.
  uykuya dalmakta zorlananlara çözüm önerileridir... bir ara melisa çayına dadandım bir iki kere uykumu getirdi artık oda fayda etmiyor... gerçekten çok az uyuyorum, uykum bölük pörçük... uykuya dalmak için yatakta bir saat dönüp duruyorum. gündüz iş güç koşturuyorum, o yorgunluk bile beni uyutmaya yetmiyor... gerçekten sıkıntılı bir durum, huzurlu bir uykuyu çok özledim.
  1 ... search for the lost entry
 2. 2.
  basın doksilamini uyuyun mışıl mışıl.
  ... turkce karakter ozurlu
 3. 3.
  White noise işe yarıyor diyorlar ama. Kolaya Türk Kahvesi katıp 20 dk sonra uyuyakalan, sabahtan aksama kadar çalışıp sonra sabaha kadar uyuyamayan biri olduğumdan bilemedim ben. Deneyen şey yapsın.
  ... tutunamayan nar
 4. 4.
  her gece uyumada bir milyon lira harcarim hayal kurup genelde para bitince uyumus olurum. bu gece on milyon harcadim halen uyuyamadim aq.
  3 -1 ... umutyolcusu
 5. 5.
  müzik dinleyin....

  mesela; ediz hafızoğlu

  https://youtu.be/A51C7tjb...VP4dI88lQvy-HgNy2lnJQOrEc
  ... buzz
 6. 6.
  Çare (bkz: seroquel).
  1 ... fiyasko
 7. 7.
  (bkz: uludağsözlük uyuyamayanlar kulübü)
  1 ... senin annen bi kezbandi yavrum
 8. 8.
  cem yılmaz,çok güzel hareketler bunlar,güldür güldür tarzı programları kulaklığınıza takıp dinleyerek gülümseyerek ağzınız kulağınızda uyuyabilirsiniz.
  2 -2 ... imacivilengineer
 9. 9.
  Uyumamak zorunda olanları düşünerek, düsenede bir tekme siz vurmak sureti ile yataga usulca sokulup, yastigin altina bir elinizi sokarak guzelce uyuyun.
  1 ... 90bpm
 10. 10.
  Uyumaya çalışırken bi milyon şey düşünüyor uyuyamıyorsanız ve tamam bitti bu sefer düşünmicem diyerek beyninizi boşa almaya çalışıp sonra yine kendinizi düşüncelerin içinde buluyorsanız çözüm basittir
  Sırt üstü rahat bir pozisyonda yatın ve nefeslerinizi sayın 100e ulaşmadan uyumuş olacaksınız.
  ... justicia