bugün

Evet bende kötüydüm bu aralar kafam kötüydü.
gergindi stresliydi uyuşuktu.
Dindi biraz sonradan.
uyanınca yine olabilir tadım yoktu benimde.
Eşlik edeyim sana diye düşündüm romantik olur.
Başka kalmadı zaten efkarliyimabilere yürüyorum durduk yere :d.
görsel
kendimde şöyle bi bug buldum, gün içinde acaba gece uyuyabilecek miyim? diye düşününce uyuyamıyorum ama gün içinde bu konuyu aklıma getirmezsem kafamı koyduğum gibi dalıyorum. benimki bi çeşit obsesyon olabilir tabi.
sizleri okudukça deliksiz 10 saat uykuma nazar değecek diye korkuyorum ibneler.
Uuku problemleri fizyolojikten çok psikolojiktir. Bazen bir anıyı bazen bir insanı kafaya takar gecelerce uyuyamaz sabahlarsın.

Değer mi uykudan olmaya? Değmez.

Uyku dan güzel nimet mi var. Düşünmeden rahat geçen birkaç saat.
Bazen üç dört gün böyle bir dönemim oluyor. Birkaç saat uyku ile sürünüyorum kaç gündür. Bilinçaltım arada hata veriyor sanırım. Sonra normalde dönüyor.
Yani umarım döner, dönmeli.. Uyumam lazım..
En büyük lanetim olur kendisi.
2 kırmızı tuborg bu işi çözer.
Makinist filminde yaşanan hadise.
Uyku perilerinin, gösteren ama elletmeyen kahpelere dönüşmesi sonucu yaşanan tatsız durum.
Bitki çayları, ilaçlar... Yarım kilo yoğurt yedim ulan daha ne yapayım, en son ebedi uykuya geçicem kestirmeden.
2 saatte 1 olmak üzere gece boyunca en az 3 kere uyanmak gibi çekilmez tecrübedir.
uzun süredir deliksiz bir uyku uyumadım. ya 5-6 saat aralıksız uyuyorum ya da 2 saatte bir uyanıp yeniden uykunun gelmesini bekliyorum.
sonuçta zaten stresli hissederken hiçbir faydası olmuyor.
Gece geç yatıp sabahın 7 sinde uyanıyorum sürekli. Üstelik sabahtan gittiğim bir işimde yok 1'de başlıyor mesai. Deliksiz ve dinlendirici bir uykunun hayalini kuruyorum.

Derdini si...m demeyin valla bezdim.
estafurullah neden derdine laf söyleyelim uyutmayanın zaten dertler, kaygılar olduğu malumken.
kas ve eklem agrilarindan devamli basimda olan problem.
Bok var bu yasta oyle hayvan gibi antreman yapacak.
bunun çaresini bulun çünkü zihin ve beden kendini sadece uyurken yenileyebliyor. uykunun ikamesi yokkkkkkk.
yorucu bir durum.
Aslında uyumak ama uyumamak.
Nedir bu durum. Beyninin uyumaması, sürekli aktif olması. Ve sonunda da ay yeter ya diyip komple uyanmak. Yoruyor, dinlendirmiyor bu uyku türü çünkü..
güncel Önemli Başlıklar