bugün

gece 12-1 arasi uyuyuyup; saatin 04.07'yi göstermesi ile uyanıp şu anda da uyuyamıyol olma sorunumdur. 

edit: paragraf içindeki sorunsal'ı sorun yaptım.

evet, rezil bir hayatım var son günlerde.
notlarım nedeni ile duyduğum kaygı mı dersin, hayatın boş gelmeye başlamış olması mı dersin, delicesine sevdiğim kızın beni sevmemeye başlaması ve beni terk etmesinden ötürü çektiğim acı mı dersin her türlü rezilliği çekiyorum.
uyuyamamak sorunsal değil sorundur.
313'e kadar koyun saymanın da fayda etmediği sorundur ama hep akılda 314'e uyur muyum kalır.
aşırı kafein yüklemesinden yaşadığımdır. 24 saati gectigi kesin ancak hala uyuyamıyorum.
Sabah 7 de kalkmak lazim ama uyuyamiyorum ve uyuyamiyorum.
günde 2 saat uyuduğumdan benm i
çin sorun olmayacak sorun. (bkz: sorun ve sorunsal farkı)
Neyse ki yarın dersim olmadığını fark ettim de rahat rahat uyuyamayabilirim.
halı saha maçında dizime yandan basıp bacağımı sonuna kadar esneten orospu çocuğu yüzünden duyduğum ağrıdan dolayı uyuyamamaktır.
az önce tuvalete gittim oturamadim ya la ağrıdan sanırım bağlar zedelendi inanılmaz canım acıyor.
insanı zamanla zombi formuna sokan bela.
ciddi ciddi sorundur.

şöyle ki, artık saat 4 te uyuduğumda arkadaşlara "geçen gece erken yattım." diye bahseder oldum. bu artık ayarı kaçırdığımın, şaşırdığımın, cıvıttığımın göstergesi. dengesizlik, hıyarlık, hayvanlık.

allah da benim belamı..
hele ki ertesi gün öğle saatinde arkadaşla buluşulacaksa uyanamama sorunsalını da beraberinde getirir.
Zaten uyumaya zaman bulamayıp buluncada uyuyamama ve bu saatte ayakta olma sorunsalıdır.
insana sinirden yatağını yumruklattırır. diğerleri yastığa 5 kala uyurken sen, bugün olmuş olayları, yarın olabilcek olayları, geçmişini şuanı geleceği düşünürsün saçma sapan hayaller kurarsın irili ufaklı değişik hayallere dalarsın olmıyacağını bilmene rağmen ve 2 3 saat yatakta dönüp durursun sonra herşeye küfredip yorgunluktan düşünemez hale gelir sızar kalırsın..
stres olduğu zaman oluşan sorunsal. özellikle sınav gecelerinde olurdu bende. saat ilerlemeden papatya çayı falan içip , rahatlayıp . uyumaya çalışmak lazım. sonra sabah 5.30 da uyuyakalıp öğlen uyanabilirsiniz.
yatağa her yattığımda hayal ettiklerimden 3 dizi 2 kitap 1 film çıkması sonucu oluşan sorunsal .
http://sketchtoy.com/65565202

Gereksiz şeyler yapıyorum.
saat 07:58 dir. hala uyunamamistir kargalar coktaan kahvaltilarini mideye indirmisken bende kapanmaya baslayan gozlerime inat uyumama yeminleri ediyorum uyumayan kendime ders veriyorumdur.
sabah 9 a kadar uyumayıp ailesinin diğer fertlerinin de vicdanına güvenerek kahvaltıyı bekleyen ve uyumamak için direnen ama sonunda yine aç kalan yazarın vahim problemini paylaştığı başlıktır.
2 saat sonra kalkmam gerektiğini varsayarsak önemli sorunsaldır.
2:30 ta uyumus olmam gerekiyordu. Saat 4 oldu biraz daha uyumayi denerim baktım olmuyor uyumam bu nedir abi. Uyku denen şey ne bu tripler anana mı küfür ettik kardeşim gel artık yani otur konuşalım niye uzaksın bugün benden.
Bir sorunsaldir. gozlerini kapatirsin bir o yana bir bu yana donersin yinede olmaz.
O sorunların... Bir paket sigaram bitti.
hiç uyumamak çok kolay. ama uyanmak cidden zor. bugün bir kez daha ya uyanamazsam diye düşünüp işe uyumadan gidiyorum mesela.
Halen devam eden uygulamam olmuyor beni bulmuyor uyku ...

iyi uykular
Gözleri açık tavanı izlemeye yol açar.