bugün

tatlı bir uykuya daldığında o uykunun içine eden olaylardır. (zaman zaman daha da tatlı bir hale getirmesidir).
örneğin;

gece saat 01.00 gibi telefonun calması ve karşıdaki sesin,
"alo..yarın merve, cansu ve ben size banyo yapmaya gelicez, uyar mı" demesi... *
başka bir boyuta geçmek.
(bkz: paranormal activity)
tam olarak ne konuştuğunu bile algılayamazken karşı tarafın yönelttiği sorulara cevap vermek.
avea'dan zamansızca gelen bilgi mesajları.
-telefon: dıt dıııt! dıt dıııt!
-hoppaaa n'oluyo lan?
-avea: ücretsiz ringa kamp...
-hasss..
şöyle ki; nasıl olduysa olur aşık olunan, bitilen biriyle aynı odada farklı yataklara girilir. ama en büyük korku, ya uyurken iğrenç(!) birşey yaparsamdır. bu yüzden dalmak zordur uykuya, dalınca da karabasanlar kabuslar başlar.rüyada uykudan uyanıp saçma sapan şeyler yapıldığı görülür,çok korkulur.sabah da ulan acaba bi yamuk yaptım mı ki diye düşünülür.acıdır.
bünyeye zarar vereninden komik olanlarına sığınmak lazım gelir.

(#7084225) 4 gün oldu. uyuyamıyorum. dengem bozuldu.
şimşekler çakıyordur.ama gerçekte rüyada değil.bir tanesinin çok kuvvetli olduğu bir anda boş bulunup ''aaaraahhaaa''diye değişik bir şekilde bağırarak uyandım.şimdi gülerek hatırlıyorum*~
(bkz: kamyon devirmek)
nereden geldiği belli olmayan "çat" sesi.
Mışıl mışıl uyurken, eve giren özel Harekat polisleri tarafından yaka paça tutuklanmaktır.
Akabinde Ters kelepçe yapıp arabaya bindirirler.
halid şeyh muhammed'in tutuklandıktan sonra çekilen fotoğrafı akıllara getiren durumdur.
Bir arabanın veyahut motosikletin son gaz evinizin önünden geçmesidir. Nefret ediyorum.
Annemin deli kedisi gece perdede sallanırken(hobisi) kornişi kafama düşürmüştü. 5dakika boyunca hareket edemedim, sese uyanıp kafama baktılar allahtan..
karabasaaaan...