1. 33.
  Bir gece uykumda ismail yk’nın Bomba bomba şarkısını söylemişim. Sabah yurttaki bütün arkadaşlar daşak geçtiler Benimle, çok örselendim.
  1 ... ruzgara karsi yuruyen adam
 2. 32.
  acı çekiyormuş gibi ses çıkarmak. genelde rüyalarım karman çorman ve uçmalı-kaçmalı olunca normal tabiki.
  1 ... vasilissa
 3. 31.
  Uykum inanılmaz ağırdır. E malum öğrencilik yıllarında oda başkalarıyla da paylaşılır. Sabah uykuyla uyanıklık arasaındaydım ama rüya görmeye devam ediyordum. Rüyada evdeki itin beni izlediğini hissettim, gerçekten bakıyormuş amk. Uyandığımda maalesef elim malum yerdeydi, bir de ramazandı. Utanmıştım, rüyada mastürbasyon yapmaya çalışmak nedir amk. Bir gece de uyumadan önce işemeye üşendiğim için direkt uyumuştum, gece alaturka pozisyonu alıp yatağa işemeye çalışmıştım. Hee daha bitmedi, kusmak. Harbiden uyurken kusmuşluğum vardır, ben hatırlamasam da bana anlatılan bu. Beni geçebilen yoktur sanırım. Uykumun ağırlığını tarif edeyim: deprem olurken beni sürükleyerek kapıya götürmüşlerdi, evet o derece amk.
  ... better call saul
 4. 30.
  Pijamanın bi bacağını çıkarıp diğerini çıkarmayıp öyle uyumak. Aynı şekilde hırkayla yattığımda bi kolunu çıkarıp diğerini çıkarmadan uyumak. Sonra uyanınca boş boş bakıyorum dakikalarca.
  4 ... neler de bilirmis bu
 5. 29.
  (bkz: diş gıcırdatmak). uyurken yapıyormuşum. Uyumaya çalışan biri için uyuz bir durum olmalı. arada da konuşuyormuşum. Ama hala inanmıyorum videoya çekmeleri lazım inanmam için.
  1 ... cokomelli
 6. 28.
  Sağ kolumu yastığın altına sokarak uyurum çoğunlukla.
  4 ... karayavurmusbalina
 7. 27.
  sıcak diye tişörtü çıkartıp üzerime yorgan alarak uyuyorum. evet hava kırk derece dahi olsa üstümde bir örtecek olmadan uyuyamam.
  8 ... nickzsche
 8. 26.
  Bazı geceler uykumda şiir okuyormuşum.

  Çok edebiyat annecim!
  6 -1 ... ruzgara karsi yuruyen adam
 9. 25.
  bazı geceler sokağın başına kadar yürüyüş yapıp geliyormuşum.
  ... he gulum he he de gitsin
 10. 24.
  Avazım çıktığı kadar bağırıyormuşum, öyle diyorlar.
  ... ferditayfur