bugün

ya birader açık konuşayım. öyle şakirt falan değilim, alakam olmaz cemaatlerle, zina bana haram mı ? amenna. şunu da söylemeliyim, öyle lafta müslüman olmamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. 20 yıldır dikkat çekici veya normal giyinmiş olsun güzel veya çirkin olsun bir kadına dönüp bakmadım şükrederim.

dediğim gibi zina bana haram ve bundan allaha sığınıyorum ama erkeksin lan senin de dürtülerin, hormonların var. hele ki çağın durumunu düşününce tahrik olmak çok çok kolay istesen de istemesen de.

ve insanın zinaya meyletmemesi için kendini gerçekten çok zorlaması lazım. e ne yapacağız ne yapmamızı istersin, dini anlayışımızı değiştirelim, göz göre göre harama uçkur mu çözelim ?

din alimi falan değilim ama çağın şartları düşünülünce evlenmeye henüz durumu olmayan bir insan için mastürbasyon caizdir. günahı var mı bilmem ama büyük günahtan kendini alıkoymak çok önemli bir prensiptir islamda.

şunu da söyleyeyim hareketi yadırganan kişiyi savunma amacım falan yok. kimse asla ama asla kimsenin hayatına müdahale edemez, onu bu yüzden yargılayamaz hatta yorum bile yapamaz. ben bunu şiar edinip kendime bakarım sadece kendi hayatım, inancım beni alakadar eder. hadi eyvallah.