bugün

seks fantezileri.
bir gün zengin olur muyum? lan.
sigara içersem uykum kaçar mı kaçmaz mı.
1. mete
2. mete
3. mete
4. mete ...
hayalimde olmak istedigim kisiyi yasamak.hayal kurmak.
Hayal kurulan zaman diimidir.
onu düşünme, onu düşünme, onu düşünme- acaba uyumuş mudur? nan! ne diyorum ben sana? onu düşünme onu düşünme..
işte bunlar hep sex.
mesaj mı atsam, arasam mı, mesaj mı atsam arasam mı mesaj mı zzzzz.
Tut ki biri bana sunu sordu ona su cevabi veririm o da soyle der bende boyle der got ederim.
madem alttan ders bırakacağım, acaba hangi dersi seçmeliyim. hangi dersi geçebilirim ?
sorunsalı..
niye böyle dedim ki? Keşke demeseydim. Keşke şöyle yapsaydım. Önceden de böyle yapmıştım...
seks, seks ve yine seks.. *
rutin düşüncelerin dışında bir bardak kola ve işemek..
görsel
yarın ne giysem?
" kpss kazanmam için kaç adet derse çalışmam gerekir?" "ulan kuşun yemini koydum mu?" "o şimdi napıyodur acaba" gibi düşüncelerdir.
sevdiceğin koynunda uyumak vardı şimdi.
Tüm gün , bir de o.
Ne olacağım diye düşünmektir. Ne olacağım? Nereye gidiyorum? olanca şeyin neticesi nereye varacak? Yanlış mı yaptım yoksa yanlışı mı yaşadım? Zaman herşeyi gösterir diyorlar da o zaman nasıl geçmeli? bir milyon soru. Emin olduğum şeyler de var ama ben yeter miyim herşeye? O kadar güçlü müyüm? Güçlü olur muyum sonsuza kadar? sorularımın cevabı bende ama bilmiyorum bu cevapları. Bu en kötüsü.
camlar kilitli . kapıların hepsi kilitli . dolaplar ve çekmeceler kilitli . oh be hırsız giremez amk anahtarlar yok .
kızlar için; yarın ne giyeceğim yaaa' dır.
simdi yatsam 7 de kalkcam 7 bucuk saat uyumus olurum.
filmi izleyip yatsam..film 2 saat suruyor.. bes saat uyku ueter aslında bana...

yetmediii...
ilk basta bugün ne yaptim ne ettim diye dusunulur , yapmayi unuttugu seyler akla gelir pisman olur sonra yarin ne yapilacaklar dusunulur ve hala uyumadiysak hayal kurulur ayni genellikle boyle olur.
(bkz: neler neler)
Bugün Allah için ne yaptığımı düşünürüm.