bugün

Kendini Dünyanın kurtarıcısı olarak düşünmektir.Gerçekleşmesede hayali güzeldir.
kendini kendinin kurtarıcısı olarak düşünmektir. gerçekleşmese bile hayali güzeldir.
Genelde ufuku..
ve basini omzuma koymusta uyuyormus gibi..
Yarin ne giysem ve matematikten 100 almak.
sabah kalktıgında vay aq bunları benmi düşündüm dedirten ve insanı kendinden utandıran olay.
Bugün ne yaptığımı veya yarin ne yapacagimi düşününce hemen uykuya dalabiliyorsunuz. Ben öyle yapıyorum.
çok fazlalar çooook.
hayalimin hayalini bile düşünemezsiniz.
Huzursuz bacak sendromu sahibi olan benim için epey uzun süren hayallerdir. Uyuyamayınca zihinde girilmedik konu kalmıyor. Ama genelde hep var olan çevre tanınan insanlar yaşayış tarzına göre sınırlanıyor bu hayaller asla hiç olmayan bir şey hayal edemiyorum. Hayal dünyası geniş olmayan biriyim sanırım. Özellikle düşünüyorum mesela doktormuşum diyorum bilinçaltım hemen sus allahın cezası insan mı kescen gece gece mimarsın mimar kal diyor. Yinede eğlencelidir. Kötü bir gün geçiriyorsam bir an önce yatağıma geçip hayallere dalasım gelir.
birçok şeyin sıradanlığı. memleket meselesi yaptığımız şeylerin aslında problem bile olmadığı gerçeği. mevzular derinleştikçe uykusuzluğa da doyum olmuyor.
erkek yazar için:seks, kız,kadın,bekaret, eskort, bikini, sütyen, meme, baldır ,bacak, jennifer lopez, otobüste yanıma oturan kız....
kadın yazar için: kankim fesat, sınıftaki rakip kız, paralı erkek, güçlü erkek, eğlence, barfiks çekilebilen penis, erkek bel gamzesi, üçgen erkek, romantik erkek, öküz erkek........
Unutulduk mu lan yine?

Siz düşünmeyin.