bugün

uyumadan önce ses ve öfkeye başladım, acaba nasıl rüyalar göreceğim çok merak ediyorum tahminler alayım
zihni sakinlestirmektir.uyumadan once tek dusundugun hayalindeki kitab karakteridir.
yalnızken en iyi aktivitedir. ama yalnız değilseniz seviştikten sonra uyumanız tavsiye olunur. hatta sevişirken uyumanız.
okuduğunuz kitabın konusuna göre rüyalarınızı şekillendirebilecek tavsiye edilesi olay.
rüyada her gece kitabın geri kalanı üzerinde senaryo değişiklikleri yapmanıza sebep olabilecek aktivite.
rahat uyumak için gerçekLeştiriLen oLaydır...hatta daha güzeL rüyaLar görmenizi biLe sağLar...
vuzageçemedim alışkanlık. yakında kör olucak bu gidişle kitabı bitermem gerektini düşünüyorum her nedense
Benim gibi uykuya dalmakta zorlanan kişiler için güzel ve yararlı bir vakit geçirme olabildiği gibi, uykuya dalabilmeyi sağlayan yararlı bir oluşumda olabilir pekala.
bi dönem hayatımda çok önemli bir yere sahip olan ve hatta kitap okuduktan sonra uyumak olarak adlandırabileceğim eski alışkanlığımdır.
teknolojiyle birlikte azaltmak zorunda olduğum güzel şeylerden birisi. zaten uykuya bilgisayar başındayken başladığımdan dolayı vakit kalmıyo pek.
alışkanlık yapar
UYUMAK iÇiN BiREBiR
en cok sevdiğim seylerden biri. Yataga yatılır kitap okunmaya başlanır. Uyku geldiğinde baş ucundaki lambaya bi guzel tekme atılır. ya da kafa atmak daha kullanışlı olabilir tabi..