1. 1.
  Uykuyla en çok savaşılan zaman dilimidir. Gün doğumu görürseniz akşamı da ediyorsunuz büyük bir ihtimal. Finaller ve uyku düzensizliği bu sabahları görmenize çok sebep olacaktır.

  Tabii vücut normalin dışına çıktığı için değişik semptomlar sergiler. Ağzınızın tadı olmaz, mideniz de ona keza. Dikkatsizlik de hat safhada elbette.
  -1 ... borulce
 2. 2.
  damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali anlıyorum kardeşim seni.
  gerçi ben final minal bilmem o işleri.
  benimki işsizlik kaygısından.
  1 ... redbeards
 3. 3.
  Benimkiler genelde nöbet sabahı olduğu için yaşadığım mutluluğu tarif edemem inanır mısınız. Pürneşe olurum. Hatta mesaiye gelen arkadaşlar bile " hayırdır geceniz iyi geçti galiba? Bu ne neşe! " diye takilirlar.

  Gel gelelim eğer ertesi sabah işe gideceksem ve o gece uyumamışSam ;ki hayatımın bir dönemi yaşadığım rahatsızlık sebebiyle böyle gecti gerçekten ilk bir kaç saat mutsuz hissederim.
  -1 ... su eva
 4. 4.
  kötü yağdan yapılmış börek ya da poğaça yemiş gibi hissedilen mide
  ve akabinde içmiş ama sarhoş olmamış bir insan gözü. tam olarak budur hissiyat.
  3 ... bilinen bir sokakta kaybolmak
 5. 5.
  bence çok karizmatik oluyor, böyle yorgun gözlerle dünyaya bakıyorsun, hayat daha yavaş akıyor gözünün önünden ve bazı şeyleri sadece o an görüyorsun gibi oluyor.

  ayrıca hassas da oluyorsun ve bazı sözler veya davranışlar daha içten his bırakıyor sende.

  uykusuzluk iyidir ama bokunu çıkarmak kötü, hele bide sabaha doğru hafif içip okula gitmenin kafası var ki o zaman dersleri üst seviyede anlıyorsun, hoca dönüyor, hoca dokunsan uçacak gibi.
  -1 ... quibble