bugün

mesut yar'ın atv ekranlarından güne merhaba diyecek yeni programı.
şahan gökbakar skeçleri tadındaki tanıtımı pek bir güzel.
(bkz: hadi hayırlı olsun bakalım)
biz böyle bir sey yapmak istemiyoruz kısmında gösterdikleri ile gayet iyi gözüken program. canlı yayında kavga, az sonra bu şunu öldürecek tarzında altyazılarla bezeli programlardan bıkan insanların imdadına yetişecek program mıdır? öyle umuyoruz.
fragmanıyla yarmış yeni bir haber programı...
mesut yar'ın atv ekranında cumartesi geceleri saat 22.50'de yayınlanacak olan güncel şovudur. Uğraş Güneş'in (Conan Ali Tapışkan, Vadettin Sallabaş)tiplemeler ve metinlerle ilgilendiği programın alternatif bir izlence yaratma olasılığı yüksektir.

(bkz: Gazamız mübarek olsun)
türk televizyonlarının özellikle yaz aylarındaki trajikomik yayın akışına alternatif yaratacak gibi görünen eğlenceli bir havada program. daha önce denenmiş işleri tercih eden mesut yar, bu sefer turnayı gözünden vuracak sanırım.

bekliyoruz.
e2 de görmeye alıştığımız amerikan tarzı mizahi haber programlarının türkiye versiyonu. şu an için orjinali ve daha güzeli varken neden çakmasını izliyelim diyebiliriz. hele o arka planda sürekli çalan ve kafa şişiren iğrenç müzik yok mu. sonuc olarak olmamış. daha çok yol alması lazım.
mesut yar'ın "ulan burası komik sizde gülün seyirciler." dercesine gülüşleri olmasa da ciddi sunsa daha espirili ve güzel olucak bence.
çok hoşuma gitmesinin yanında bazı yeniliklerin yapılmasını beklediğim program. bir de dekor biraz boğucu. mesut abi'ye başarılar...
nihayet izlediğim ve gerçekten uyuyamadığım program. mesut yar ı tebrik ediyorum bir daha uyuyabilir miyim bilmiyorum ama nasıl kötü bir program yatığının farkına varırsa belki eski rahat uykularıma kavuşabilirim. hayır sorun komik olma çabasında. bir adam ya komiktir ya da değildir. ha sen ısrarla ben komiğim dersen tabi ki diyecek bir şey kalmaz. ama izleyici olarak tavsiyem olayları akışına bırakmasıdır. o zaman belki gülen olur.
yaptığı salak esprilerinden sonra gülmemiz için 2 saniye sessiz kalan ve gülme efekti duyulduğu an kopacağımızı düşünen adamın* sunduğu berbat ötesi program.
izleyince uyku getiren programdır.
cumartesi gecesi fatihi olma gibi bir yanlışlığa girmiş olan mesut yarın yaptığı saçma program.
mesut yar'ın bir başka başarısız televizyon programı denemesi.
mesut yar in tv i program isini birakip gazetecilige konstre olmasini gosteren hede. uyan turkiye programindada pek basarilli sayilmazdi.
uyku kacıran basarısız tv programı.
Sırf iktidarı eleştirdiği için atv yönetimince makas yedikten sonra başı kıçı dağılmış programdır. Kendi kendini imha kararı almıştır. Artık olmayacaktır. Ha gerçi gecenin 01.30'un da yayınlanmaya devam etse ne değişir, o ayrı. Neyse, Bu flaş haber için kına temini adresimden yapılacaktır...
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
(bkz: böyle olacağı belliydi)
--spoiler--
"bir gün bu memleketin yanağına öpücük, başucuna da bir not bırakıp gideceğim:
öyle güzel uyuyordun ki, uyandırmaya kıyamadım !"

--spoiler--
Flash TV'deki halaybaşının Tayyip Erdoğan'ın amcasının oğlu olduğunu biliyor muydunuz? Bütün iyi yerlere akrabalarını koymuş, uyuma Türkiye!
güncel Önemli Başlıklar