bugün

Dünyanin en gereksiz insanidir.
uyku kaçırır sinir bozar.
çok tatlı bir kızdır. eğer uykunuzdan feda eder de konuşursanız kesin seviyorsunuzdur.
Ne bileyim, içim bir hoş olur kız böyle deyince, uyuyasım gelmez.
Tabii sonra işim gücüm var diyerek ekerim orası ayrı.
Yalnızlık cekiyordur. ilgi istiyordur. Helaliyse seslendiği kişi kızın hakkına giriyordur. inanın bazı kızlar bunu hic haketmiyordur.
Düşüncesiz kızdır. Yahu hanım kızım evladım o çocuğun sabah okulu mu var işe mi gidecek bir otur düşün bu ne bencillik lan.
eğer gerçekten çok uykun varsa uyu sabah konuşuruz demek daha iyi bir çözüm olabilir yok eğer ukyun yoksa otur konuş ne olacak yazık kıza.
"madem bu kadar seviyorsun bırak uyusun da uykusunu alsın sağlığı bozulmasın." dedirten insan örneği.
Eğer karşıdaki sabah leventten karşı tarafa çalışmaya gidiyorsa olumsuzluk yaratacak bi yaklaşım. uyandıktan sonraki diğer 18 saat çöpe mi girdi
aklına sıçayım dediğim kızdır. zaten konuşmak isteyen size değer veren biri uyumaz sizi de o duruma düşürmez. uyumak mı istiyor defolsun gitsin.
Kanka olarak görüyordur en sonunda yanlış anlayıp üzülmeye değmez. Uyuyun gitsin.
Telefonla konuşurken kendisi uyuyakalmış, birkaç saat sonra uyanınca neden kapattın diye de trip atmış kızdır.
Sabaha kadar konuşup uykunuzu sömürdükten sonra ben yatıyorum dediği zAman karşı bile çıkamayacağınız kızdır.
Bu naif teklife karşın öküz bi cevap alır tabi eğer flört etmiyorlarsa. Sonuçta her şey köprüyü geçene kadar mantıklı erkekler, erkeklerimiz mevcut.
"uyusam da öyle konuşsak olur mu?" diye sorularak orta yol bulunmalıdır.
Uyuz kizdir. Anlayissizdir. Bu lafi cogu zaman uykusuzluktan gozunuzu acik tutamadiginizda soyler.
Bir zamanlar derdik de kıymet bilinmedi.
Size yürüyordur.

Gidin yatın beyler rüyanızda konuşursunuz.

He yürüdüğünüz kız ise gidin bi' bardak daha kahve için gerekirse sabahlayacaksınız. Net.
uğruna uykusuz kaldıklarınız da sizi yarı yolda bırakacağından rahatınıza bakın dediğim hede.
görsel

Konuş sen dinliyorum ben.
görsel
çalışmayan kızdır, sabah işe kendi gitmiyor nasıl olsa, öğlene kadar fosur fosur uyur.
realist düşünün.
Mesajına sabah cevap alır.
Donuzu yiyecek kizdir. Sen kimsin de benim uykuma engel olacaksin hadsiz kadin.
güncel Önemli Başlıklar