1. 1.
  böylece mafya-örgüt kanalları ortadan kalkar, vatandaş güvenli ve ucuz bir şekilde ürüne ulaşır. bundan dolayı çatışmalar yaşanmaz, mafya-örgüt kalmaz (kar edemeyecekleri için işi bırakırlar). aynı zamanda da kim ne kadar uyuşturucu kullanmış kayda geçer.
  3 -2 ... akacakkandamardadurmaz
 2. 2.
  Erken kampanya. Yahu devlet taktığın emniyet kemerine, deprem sigortasına kadar karışıyor. Hadi uyuşturucuyu geçtim sanane benim kendi canımdan, malımdan. Keşke karışmasa ama daha bu kafayla biz çok bekleriz.
  ... prensest
 3. 3.
  mantıksızdır. devlet satsa bu sefer daha kolay uyuşturucu bulursun(özellikle kokain ve eroin). bağımlılık yaptığı için yine maddi sıkıntıya sokacak. maddi sıkıntı çıkardığı içinde millet gasp ve hırsızlık gibi eylemlere yönelmeye devam edecek(hatta bu eylemler artacak). devletin satması hiçbir şey değiştirmeyecektir.

  uyuşturucu bulmak isteyen her yerden bulabilir. soyulsa da, vurulsa da illa ki o uyuşturucuyu kullanır. devletin uyuşturucu satması, uyuşturucuyu masumlaştıramaz.

  senin bir ailen var, ileride belki kendi aileni kuracaksın. cidden çocuklarının uyuşturucu içmesini ister misin? birkaç saatlik "kendi" zevkiniz için saçma sapan fikirler üretmeyin, düşünmeyin bile.
  1 ... filmin sonunda gelen huzun
 4. 4.
  oldu amk, cigaralar bürokrasiye takılsın sonra.
  ... 0fu0