1. 1.
  devletin, uyuşturucudan vergi alamamasından kaynaklanır. Şimdi bazı sistem köpekleri gelip uyuşturucu zararlıki eahğğğ diyecek ama. Ey ekşi sözlük kezbanı, ey fetullahın şakirti. Sigara zararlı değil mi? içki az da olsa zararlı değil mi? neden devlet sigara içeni içeri atmıyor? neden atsın ki? çünkü sigaradan acayip bir vergi alıyor. Tabi bu vergiler de hökümetin cebine giriyor. içkiden de aynı şekilde.
  Bütün bunlar bir yana hükümet sigaraya zam koydu diye milletin sigarayı bırakacağını sanan dangalozlar da var. Bunlara hepten acıyorum aslında. Bu adamlar yada kezbanlar, sırtına bir battaniye eline bir papatya çayı verilesi insanlardır. Bu sigaranın paketi 20 tl bile olsa yinede içecek bunu insanlar. Devlet de bunun farkında olduğu için sikebildiğin kadar sik en kötü yanına kar kalır düşüncesiyle hareket ediyor.
  Devlete mafya diyen bir adam müebbet hapis yemişti bir zamanlar. Büyüklerimiz anlatır. Şimdi o adamın ne kadar haklı olduğunu farkediyor insan. Devlet son sigara zammıyla, iflah olmaz yüzsüzlüğünü ortaya koymuş ve din adı verilen kurumun ne kadar işlevsel olduğunu bize göstermiştir. Bunu görmek için zeki olmaya gerek yok. Bunu görmek için pencereyi açıp sokaklara bakmanız yeterli. Evet gerçek tanrı sokaklarda. Ve o acı çekiyor.
  8 -3 ... vade retro satana
 2. 2.
  70 lik rakı yerine direk şırıngaya geçilecek olmasından dolayı yasaktır. sigara ve alkol bi yere kadarda uyuşturucu 20 sinde götürür adamı başlık sıçan ergenler nolucek? dediğim durumdur.
  2 -3 ... omurboyuergen
 3. 3.
  halk yasak olana ilgi gösterdiğinden, yasal olunca satışlar azalabilir. Ayrıca, uyuşturucu yasal olduğunda teröre nasıl kaynak sağlanacak? Bilindiği üzere terörün en büyük kaynağı uyuşturucu.
  ... harlem zencisi
 4. 4.
  dünyanın neredeyse tamamında yasak olmasının nedeni, 'önünün alınamayacak olduğunun' düşünülmesindendir. Devlet önler.
  2 ... korseyid
 5. 5.
  uyuşturucu sigara ve alkolden çok daha farklı lanet bir şeydir. ve sadece türkiyede değil neredeyse tüm dünyada yasaktır.
  1 ... erken oten horoz
 6. 6.
  almanya isviçre gibi ülkelerde günün belirli saatlerinde devlet tarafından şırıngalar geri getirildiğinde dozu azaltılarak verilmektedir. şırınganın geri getirilmesi çoğu hastalığın önüne geçmektedir.
  ... panzerdivision
 7. 7.
  uyuşturucuyu denetim altında tutamayacakları içindir.
  1 ... cennetini yarat
 8. 8.
  devletin, uyuşturucudan vergi alamamasıyla zerre alakası yoktur. bu işi yapan adamların arkasında devlet olmadığını mı sanıyorsun? konuşturma beni şimdi burda.

  ayrıca umarım en sevdiğin insanın 5 yıl içinde hortlağa dönüpte daha sonra intihar etmesini izleyecek o acıyı yaşamazsın.. ben yaşadım. sen yaşamazsın umarım..
  ... baddin nabiyon baddin
 9. 9.
  doğrudan bağımlılığa neden olması, yasadışı yollardan temin ediliyor olması, fiziksel ve kimyasal olarak doku ve organlarda ciddi tahribatlar meydana getirmesi, kişiyi yavaş yavaş ve süründürerek öldürmesidir.
  ... architectus
 10. 10.
  Ula mal dedırtesı yazar, bır yandan da haklısın be yazar dıyesım geldı. Uyusturucu sıgara gıbı hergun alınıp, gerı hayata kaldıgı yerden devam mı edılır? Altın vurusu duymadıgınızdan emınım. Sıgara ıcenler gozunuzun onunde gunbe gun erımezler, domuz gıbıdırler; lakın, uyusturucu adamı 1 yılda bıle bıtırır. Uyusturucuyu sadece oooy thıs ıs just a bad habıt baby :( olarak mı goruyorsunuz anlamıs degılım.
  1 ... the phantom of the opera