1. 1.
  Kendini zehirleyen arkadaş. Kendini zehirlemeklede kalmayacaktır. Ne olursa olsun uzak durmakta fayda var. Kazandırmaya çalışıyorum olayıda bi yere kadar.
  1 -1 ... jeepebinenbakkal
 2. 2.
  amatem'e yollanması gereken arkadaştır.
  ... system error
 3. 3.
  gerçekten sevilen bir arkadaşsa ne yazık ki yanında takılındığı sürece sizi de yakacak arkadaştır. ya onu da düzelticeksiniz, ya da yollarınızı ayırıcaksınız bu arkadaştan.
  -3 ... mervelerde kalan kiz
 4. 4.
  Eroin içmiyorsa sıkıntısı olmayan arkadaştır. Düzenli kimyasal kullanmıyorsa yine bir sıkıntısı olmayan arkadaştır.
  3 ... antipsikotik
 5. 5.
  muhabbet ortamında esrarın yaptığı kafayı anlatan arkadaştır. çekilmez. bir de ben kimyasala karşıyım sadece ot içiyorum der. sanırsın sebzeyle besleniyor pezevenk.
  4 -2 ... bi gun yine useniyorum
 6. 6.
  sıkıntı çıkarmayacak arkadaştır. sonuçta o senin alkolüne karışmıyorsa sen de onun kimyasal olmadığı sürece takılmasına karışamazsın. ha yollarınızı ayırmanız gerekir diyen arkadaşların ulaştıkları kafaya ulaşabilmek için çok içmesi gerekir orası ayrı. sanki her uyuşturucu kullanan adam potansiyel katil, kapkaçcı. adamın kimseye karışmadan zevk alması size niye batıyor amk.

  uzak durun diyenler için aşık veysel den gelsin; benim sana verebileceğim çok şey yok aslında, ot var içersen, şeker var seversen, yol var gidersen.
  3 ... maca ikilisi
 7. 7.
  (bkz: kimyasala bulaşmıcan)
  2 ... catstark
 8. 8.
  uzak durulmasi gereken arkadas....Hic oyle bi arkadasim olmadi...Benim arkadaslarim hep "guclu"karaktere sahip insanlardir....Hem zaten benim kafa bisey icmedende "hos"tur ....
  2 -1 ... lina
 9. 9.
  Uzak durulmaması gereken arkadaştır, neden kullandığı öğrenilip destek olunabilir. Sizi eğer gerçek bir dostu olarak görüyorsa zaten uyuşturucuya başlamanıza asla izin vermez. Uzak durulması gereken arkadaştır diye entry girenler iyi gün arkadaşıdır, uzak durulması gereken kişiler asıl onlardır. Dostlukları samimiyetsizdir.
  10 -2 ... disminesi
 10. 10.
  Dumandan arkadaş parçasını dinletirken bi sigara yakıp gözlerinin içine bakın, parça bitince çıkın gidin.
  5 ... for who why can i do