bugün

Var, ben.

Sessizliği, karanlığı, hayal kurmayı seviyorum. Kim bilir belki birgün uyandığımda hayallerim gerçek olur.
Benim için dinlenmekten ziyade çok şey ifade ediyor. Sinirleniyorum, uyuyorum. Üzgünsem, uyuyorum. Canım sıkılıyor, yine uyuyorum*
Fakat şu bir haftadır uyuyamıyorum. Gecem gündüzüm birbirine karıştı. Çok berbat bir şeymiş bunu da belirteyim yeri gelmişken.

En güzelide her şey geçecek hissi. Uyku kalp ben*
Yorgunluğu bir nebze olsun atabilmek. Imkanım olsa stajda geçirdiğim saatler haricinde hep uyurdum.
Derdini unutmak, kazan gibi olan kafanı dinlendirmek ve bazen görülen rüyaların güzel olmasıdır.
Ta kendisi.

"Uyku girdi mi bedene, gerek duyulmaz bir nedene"
Sıkışıp kaldığımız dünya hayatından, sınır tanımayan ve her şeyin mümkün olduğu bir harikalar diyarına geçiş yapabilmektir.
gün içinde alınan 1 saatlik uykunun verdiği mükemmel dinlenmişlik hissi.
gerçek dünyadan uzaklaşmak.
Rüya alemi. 6 ay öncesine kadar rüya aleminde bir rüyadan bir diğerine akıyordum. 6 aydır kuru bir karanlıktan başka bir şey yok. En güzel uyku içinde rüyaların olduğu uykudur. Film ve şiir tadında rüyalar görüyor(d)um. Ey uçsuz bucaksız atlasın sahibi, kainatın efendisi: bana rüyalarımı geri ver.

Rüya içinde rüyalarım vardı: kaybettim, hükümsüzüm.
ismet Özel.
Uyurken kötü hissetmemek benim uykuyu sevmemdeki en büyük faktördür. Uyku arasında ufacık bir uyanma hali bile hemen tribe girmeme neden oluyor. Keşke hep uyusam. Neyse o kadar uykudan bahsettikten sonra uyumamak olmaz. Ben yatıyorum sözlük umarım bir daha uyanmam. Görüşmemek dileğiyle hoşça kalın.
güncel Önemli Başlıklar