bugün

uykusu geldiği halde uyumamakta kararlı olan, bu direnişini de başlık sıçarak süsleyen yazarlardır.
(bkz: ben)
bazı psikolojik sorunları olan yazarlardır. belki boşluk, belki dünyadan kopmama hissi. ama merak etmeyin, ben de sizdenim canlarım.
uyku sorunu yaşıyor olma ihtimalleri olan yazarlardır.

(bkz: insomnia)
(bkz: yetiştim aslanlar)
(bkz: saflari sıklastirin arkadan gelenler var)
aşık yazarlardır. sevdiceğini düşünmekten uyuyamazlar.
an itibariyle sayısı epey azalan yazarlardır.
göz kapaklarını koli bandıyla alnına yapıştırıp entry giren fedakar, cefakar yazarlar.
(bkz: ne yaptıysam senin için yaptım)
baudelaire gibi geceyi sevenlerdendir.
sabahın ilk ışıklarına kadar uyumayan ama gündüz ise akşama kadar paso uyuyan yazardır. bu yazar kişisi genelde günün aydınlık kısmını pek göremez. sabah gün aydınlanmadan uyumaya başlar, akşam hava kararınca uyanır. böylece 24 saatlik bir günün sadece karanlık bölümünü görür. bi bakıma dünyası kararmıştır.
an itibariyle biri daha eksilmektedir. dermanı kalmamıştır.

(bkz: beni bırakın siz devam edin)
sabah,o kültür merkezi senin, bu kültür merkezi benim, sahne ayarlamak için istanbul'u arşınlayacak olan kendisi değil de evinde mışıl mışıl uyuyan yönetmenmiş gibi halen daha kendini uykuya teslim etmeyen mal yazardır. (bkz: ben)

ayrıca sözlüğü çok seven yazarlardır.

al sana tanım pis moderasyon... zall aslında tabureymiş... o yea...
ben ona değil o bana direniyor gelmemek için.benimle derdi ne bir anlasam.
uykuya ve göz sağlığıma direnerek yazın 2 gün boyunca bilgisayar başında yaptığım eylem.

(bkz: evde denemeyin)
sözlük aşkıyla yanıp tutuşan yazardır.
uykularını düzene sokmak için zorluyorlardır. devrim acısız olmaz, hele geceyi gündüze döndürmek hiç..
an itibariyle boynu tutulmaya ve sandalyeden götü düzleşmeye başlamış yazardır.
Karın kasları ağrımaya başlamış yazardır.
kürek kemiği ağrıyan yazardır.
üşengeçtir bunnar. kalkıp yatağa gitmeye üşenirler pis,şımarıklar.
yatağın pis pis gülmesine karşın filmini bitirmeye çalışan yazarlar bu grubun içindedir.
gözkapakları kapanıp kapanıp zorunulan açılan yazardır. (bkz: zorunulan)
gündüz hayvan gibi uyumuş olan yazardır
ille de yazacam bugün ünlü olacam diye direten yazardır. *
Benim bu.

Tavukları aratmayacak olan uyku düzenim,şu an esneyerek uyumam gerektiğinin sinyallerini veriyor.
29 saat uyumayan arkadaşa sesleniyorum siktir git yat aq sen vampirmisin zombimisin bu neyin arayışı hayatının aşkını uyumadan mı bulmaya çalışıyon hadi yat sen hadi .
listenin başını çekerim.
güncel Önemli Başlıklar