bugün

ister istemez sarhoşluk ve baş ağrısı yapar.
Kızılderili inanışına göre başkalarının rüyasında olmamız sebebiyle uyuyamıyoruz.
Bugün yaşadığımdır ve akşama kadar da müsait olmadığım için uyuyamayacağım. Yarında sabahın köründe işlerim var. Allahım canımı alsada kurtulsam keşke.
Genellikle beni etkilemeyendir.
Düşünüp durmaktan dolayi olabilir. Uyku ilacı her şeye çaredir.
bugün olduğu gibi tekrar dünyanın en kötü şeyi olduğunu anladığım eylem.
Ramazanda ve bolca olan.
Bu gece gerçekten verimli olandır. Şaşkınım! Ne geceydi ama! *
Uykusuz kalmak 6.45 e alarm kurup 6.55 de evden çıkmak ve 7.05 de servise binmektir.
Şu an dibine kadar yaşadığım duygu.
Malesef gece hiç uyuyamadığım için benimdir.. Döndüm durdum yatakta. Gözlerim acıyor.
bir kere olsun yaşamayı istediğim durumdur. ya bir insan bir defa mı uykusuz kalmaz. sabaha karşı yatıyorum oysa.
Saçma sapan şeyler yüzünden olandır. 8,5 gibi evden çıkmam gerek. Biraz uyusam mı ona da karar veremedim.
bütün günü mal gibi geçirmektir.
Ertesi gün zombi gibi dolaşmanıza sebep olur, insanları dinlemek istemez dinleseniz de anlamazsınız. Çok sevdiğiniz müzikleri bazen dinlemeye dayanamazsınız, uykuya odaklanır günün bitmesi için dua edersiniz, mutsuzluk ve agresifliğin sebebidir.
devamlı şekilde muzdarip olunandır. kafanın içinde bir sürü ses birbiriyle kavga edince haliyle erken yoruluyor insan o yüzden günlük 12 saat uyusak ancak yetecek.
bazen bir sebepten bazen de isteyerek yaşanan durumdur, insan ya uyumak istemez ya da uyuyamaz, en kötüsü uyuyamamaktır, sinir krizi geçirmeye bir sebep oluşturur.
bu bi vücut oyunu sanırım kendini ayarlayamıyosun tuhaf.
yaklaşık on senedir yapılan eylem. yarın bugün evlensem, çocuk geberse ben uyumaya devam ederim istedğim saatte denilendir. siktirsin gitsin herkes, çeken bilir. 6 gündür 2-3 saat uyuyorum, yıllardır zaten uyumuyorum... amk...**
2-3 gün sonra biyolojik saatinizin birden değişmesi ile saçma sapan saatlerde uyanmanızı sağlayacak ve sürekli bir uyku bozukluğuna dönüşecek durumdur.
o gün boşa geçer. beynin hiçbirşeye basmaz. mal gibi asalak asalak dolanırsın etrafta. baş ağrısı da cabası.
hastalık davetiyesidir. Biraz da güçsüz düşersen, tebrikler polaris.
gününüzün çok sıkıcı geçmesine ve eziyet çekmenize neden olan lanet olası durum.
Psikolojik Ruh Haline Bağlıdır. Sorunları Kafanda Büyütüp Uykuya Rest Çekmektir. Alışkanlık Yapabilir.
çok fena bir durumdur, 2 günün sonunda ya bayıltır yada kusturur.
güncel Önemli Başlıklar