bugün

bedenine bastıran uyku ihtiyacını doğru zamanda gideren insandır.
normal bir insandır. uykusu gelipte uyumamak daha kötüdür.
çok normal bir durum. bende başlığı görünce acaba dedim uyunmamasımı gerekiyorduda insanlık çağlardır uykusu geldğince uyumuş. çok şükürki öyle bir şey yok rahatladım.
bedenine sahip çıkan ve onu yıpratmak istemeyen insan.
(bkz: ya ne olacağdı)
(bkz: uykusu geldiğinde sözlüğe giren insan)
* birader duydunmu?
- ne oldu babacan neyi duydummu?
* mal-bora uykusu gelince uyuyormuş.
- yok be olum inanma.
* valla bak. atakancan görmüş.
- manyakmısın ya. insan uykusu gelince uyurmu hiç.
* yane banada garip geldi ama.
- boş ver sen gel biz uykumuz gelmeden uyuyalım.
sebebi bellidir, uyku gelince uyumak da neymiş. (bkz: uyku sarhoşluğuyla yapılan saçma işler)
işi gücü olmayan boş beleş insandır, yarın sabah gidecek yeri olan adam uykusu gelmese de gece yatar uyur. yarın işte/okulda uyku gelince uyuyamaz. ben de isterim uykum gelince uyuyabileceğim bir hayatım olsun ama, insanın her istediği olmuyor malesef.
(bkz: normal olan insan)
(bkz: başlık açmaması gerekirken açan yazar)
karnı açıktığında da yemek yer bu insan.
Napsaydi uyumayip ? Halay mi ceksin lan.
Olabilir mi böyle bişey? Hahahhahahssiktir.
kaygısız insandır, gündüz hayvan gibi çalışıp çok yorulan insanları tenzih ederim, ama ben hayatımda kafamı yastığa koyar koymaz uyuyamadım daha.
Çok garip ve saçma insan uykusu gelince uyur mu hiç.
ben galiba insomnia oldum.
ilk iki kelimesinde takılı kaldığım başlık. Bravo insanı.
Dertten, kederden ırak olan insan modelidir genelde monoton hayat felsefesi olan yada hayat şartlarından dolayı kısır döngü misali yaşayan insanlar topluluğudur çoğu.
Bu faaliyetinden ötürü Cumhurbaşkanlığı Resepsiyonu'na davet edilecek olan kişidir.
Ne taraftan tebrik ediyorum.
en güzelini yapan insandır. Aferin ona.
uykum gelir uyumam sonrada uykum gelir yine uyumam ben ne zaman uyuyorum ya.
Normalde olmayan durum. Vizeler de veya finaller de oluyor. Uykum geldi yatayım,sabah erken kalkıp bakarım.*
ne özenirim de yapamam yatağa bir girerim, 3 saat telefonda bakınır gözlerim acıyınca farkına varıp yatarım. kendime saygım yok gibi hissederim. çünkü yapmam gerekeni yapmamışım sabah uykusuz olarak bok gibi kalkacam ama bunlar benim 3 saat telefonda takılmama engel değil. yazık, yanlış yapıyorum/z.