bugün

uykudan öpülerek uyandırılmak güzeldir, kahvaltı hazır diye uyandırılmak güzeldir, beklediğin birisi gelecekse gecenin bi vakti uyanmak bile güzeldir. ama gel gör ki uykunun en güzel yerinde işemek için uyanmak korkunçtur. boşverip yatayım diyemezsin, dürter uyutmaz, kalkıp yapayım dersin sıcacık yataktan kalkmayı gözün kesmez. ama yapıp geldikten sonra boş mesaneyle uyumak güzeldir o başka...
kalkmadığında yatağı ıslatacağın o zaman daha da beter olacağı için kalkmak zorunda olduğun andır.
rüyada kendini saatlerce işerken görmeye sebep olabilecek olay.
(bkz: true story)
içsel dürtü: Aç gözlerini yapman gereken bişey var.
Kişi: Belamısın kalsın ben uyanana kadar.
içsel dürtü: Bak buraya bırakırım...vs
e haliyle bukadar dürtülmeye dayanamaz garip... gözler ve bilinç yarı açık şekilde tuvalet yolu tutulur. Sonrasında içsel dürtü rahatlasada uyku kaçmıştır insanda işte.
hergece 04.30da olan şeydir.Tam en ağır yerinde işemezsem uyutmaz bi de yüz üstü yatmamdan dolayı kalkan kobrayı indirmekle uğraşıyorum yoksa işeyemiyorumda yatmadan bişeyde içmiyorum yinede geliyor.
özellikle soğuk kış geceleri yorganınıza sımsıkı sarılıp, yatağınıza gömülmüşken aniden mesanenizdeki baskıyla uyanıp sizi hayatınızın en zor ve en riskli karar aşamasına iten durumdur. sıcağınızı ve uykunuzu yumuşacık yatağınızda bırakmakla, çişe gitme eylemini sabaha ertelemek arasında bırakır. genelde yatmadan önce çok su içip, tuvalete gitmemekle oluşur.

olası sonuçları aşağıdaki gibidir:

* tuvalete gidilir - bir süre uyku ve sıcak geri gelmez
* tuvalete gidilmez - sıcak vardır ama uyku bir süreliğine yoktur
*1. tuvalete gidilmez - uyku bir süre yoktur, sıcak vardır, sabah yatağınız ıslaktır
*2. tuvalete gidilmez - uyku bir süre yoktur, sıcak vardır, sabah yatağınız kurudur

bu durumda yatmadan tuvalete gitmek en hayırlısıdır bizim için.
güncel Önemli Başlıklar