bugün

iyi geceler demesini beklediginiz sevgilinin ilginc bir ses cikarip telefonu kapatmasi.

ulan kiz yataginda yatiyor, ama insan ne senaryolar uretiyor. batman pencereden girip rehin mi aldi yoksa diye dusunmediysem adam degilim lan.
gün içinde çok fazla çay-kahve içmek.
-Ertesi Yuksek lisans bolum mulakatina gidecek olmak.
-Asik Olmak
-Aldatilmak
-3 aylik omrunun kaldigini ogrenmek (bundan sonra hep uyuyacagim diyip 3 ay ayakta dururum yahu.)
- Kahveyi fazla kacirmak vs. gibi siralanabilecek olaylardir.
koyunun göt çıkması.

ibneyi çitten atlaması için ikna edene kadar sabah oldu m.k.
kirayı denkleştirememek, olup olmadık durumların başa gelmesi, sınav dönemi, sevgiliyle tartışmak.
"lost" 'un yayınlanması ile gece bekleyişi sürer, çünkü verilen linklerde gece daha hızlı download olur ve böylece uyku duman olur.
çokca düşünce.
Yarın sınav ve sen çok çalışdıysan kesin uykun kaçar.
çişin gelmesi,
susamak,
kabus görmek,
kamyonu devirmek,
telefonun çalması,
gün içinde uyumak uyumak uyumak.
korku filmi izlemek
geç saatte kahve içmek
ödevin olduğunu hatırlamak
sevgiliyle kavga etmek
acıkmak
karın ağrısı
regl sancısı vsvsvs.
Goz kapaklarimda tonlarca yuk varken, yardim diledigim baslik.
evde yalnızım ve az önce apartmanda büyük bir gürültü koptu. ya da ben gaipten sesler duyuyorum. oy öleyim.
Zamansız çalan telefon
Habersiz gelen misafir
Uykuya dalacak iken idrar torbasının sinyali
Bir gürültüye irkilmek vs. Uzatılabilir.
yurt odanda fütursuzca horlayan, amazon ormanlarında olduğunu hissettiren bir oda arkadaşına sahip olmandır.
O son çayı içmeyecektik. Kaçtı gitti, kaldık böyle ortada. 2 saat önceden kalkmak nedir ya.
Sevgiliden ayrilmak, isini kaybetmek, yada bir kabus uykunun icabina bakanlar arasinda favorimdir.
Dusunmek... valla Dusunmekten çıldırcam ben. Gozlerim sisti su ara neye uzulcegimi şaşırdım. Uyku dahi uyuyamiyorum. Benim yerime de uyuyun size zahmet.