bugün

bir kız diliyle: ay çookk romantiiiikkk
şu an bile düşünmesi insanı mutlu eden olaydır.
düşününce tabi çok romantik gelen bir olaydır ama uyku hali sonuçta belli mi olur, gözümü açıpta karşım da sevdiğim insanın bana bakan gözlerini görünce, eyvah acaba ağzım açık mı uyuyordum, ağzımdan salya falan akmış mıdır diye paranoyaya girilebilecek bir durumdur ayrıca.
(bkz: olsa da seyretse) *
-ayhhh
-aa beni mi seyrediyorsun sen bak sen şunaa kikiki
+la ne seni seyredecem yat zıbar kafandan tv yi de zor görüyom zaten !
-hayvansın ismail
+hayvanla s.kişmeye utanmıyon mu sen ?
-neyse ben uyumaya devam edim..ıyy göt olduk gene ..
insanın içinden ay kim bilir ne hallere girdim de gördü denilececek bir durum olabilir.
ardından "ben horluyormuyum sevgilim" sorusu gelmesine sebebiyet veren olaydır.
uyurken bir şey sayıkladım mı gibi derin korkulara iter.
seyreden sevgiliyi dövmek icap eder, ne kadar itici bir olay.
(bkz: sözlük yazarlarının hayalleri)
göz göze geldiğin o kısa anda "tüh uyurken neler yaptım acaba ? rezil olduk. " dediğin bir olaydır.
acaba ağzım açık mı uyudum? horladım mı? salyam aktı mı? herhangi gaz salımında bulundum mu? gibi sorular akla gelir.
biraz ürkütücü olduğu gerçektir.
içten ve sevgi dolu bir gülümsemeyle cevap verilmelidir.
huzurun zirvede olduğu andır. uyuyan sevgiliyi izlemek de ayrı mutluluktur. yarın olsun artık dedirtmektedir bana.
eğer sevgili yüzünüze çok yakın bir açıdan sizi seyrediyorsa, ağzınızdan şu replik dökülebilir.

(bkz: you scared the shit outta me)
içten bir tebessüm ve dudağa konulacak bir buse sonrası günaydın sevgilim deme ihtimalide cabası.
seyredilmek kadar seyretmenin de güzel olduğu bir hededir.
(bkz: uyanınca sevgili tarafından sikildiğini görmek)
saat sabahın 5'iyse ve siz çişe diye kalktıysanız gözünüzü açtığınız anda sizi izleyen bir çift göz ile karşılaşmak şaşkınlık yaratacaktır. ama sonra "uyusana meleğim" deyip öpersiniz ve aklınızda ne çiş kalmıştır ne şaşkınlık. omzunuza koyar başını, saçlarının kokusunu içinize çekerken bir kez daha uyuyakalırsınız...

sevildiğini görmektir.
dünyanın en güzel 2 duygusundan biridir. diğeri de uyuyan sevgiliyi izlemektir.
bir sapıklığın tam ortasında kalmaktır.
seven insan halidir.
- sen bütün gece beni mi seyrettin?
+ yok. okan vardı okanı izledim. o bitti uyudum biraz. kalktım tuvalete falan gittim. acıktım bir şeyler atıştırdım. atıştırdıklarımı sindirdim derken daha şimdi sana bakıyodum ki uyandın.
- odunsun cemil!
ne bakiyon pic! atlasana uzerime!

diyerek karşılık verilmelidir, tatli gozlere nispet yaparcasina piçligin son numaralari uygulanir.

bırakalım romantik ağızları, yorgunluktan sızmış bünyeye en iyi ilaç sevgilisidir.
güncel Önemli Başlıklar