bugün

Sabah olup uyaninca akla gelen kisi veya kisilerdir.

Aklima ilk gelen kilometrelerce uzakliktaki anneannem oldu. Bana ordugu patikleri bulup giydim.

Sonrasinda bebeklik arkadasimi hatirladim. En yakin arkadasimdi. Uzun zaman once olen gercekten arkadasim olan tek insan. Insan bu asamada gozlerinin dolmasina engel olamiyor. Cunku ben bu kizdan sonra bir daha kimseye kalbimi acamadim oyle, hep kactim.

yine bir bebelik arkadasim. Erkek bu defa. Neyim var neyim yok bilir. Gel'in g'sini duysa kosar gelir. Dun aksam annesiyle spora gidiyordu, donunce mesaj atmis. Kim bilir ne olmustur diye dusundum. Endiselendim, cabuk endiselenirim.

Hoslandigim cocuk son hiz dustu yine aklima. Gercekten hoslaniyor muyum diye dusundum. O da benden hoslaniyor muydu acaba? 3 gundur falan konusmuyorduk. Sahi neden konusmuyoruz?

kaya baliklarini hatirladim ki gereksiz bir hatirlayisti. Ne anlamam gerektigini hala cozememistim. Sevilen ve sevilmeyen her seyi severdim. Tek kabiliyetimdi bu.

kardesimi hatirladim. Kis kardesimle yerleri degismek, simdi cook uzakta olmak isterdim. Ama ben onun kadar cesur degildim. Benim cesaretim aptallikti. O kimseyi kirmadan kendi istedigini yapardi. Ben ise nettim, inatciydim. Ve yalniz.

Kendimi dusunmeye calistim. Her dugumum canimi yakti. Kalp dedigin, kan pompalar! Benimki onu bile yapamiyordu. Once odamin sonra icimin pencerelerini actim yanik kokan bir kadin olmamak icin. Denizi izlerken Sogumus kahvemden bir yudum aldim, soluksuz kosmak istedim ege kiyilarinda mutluluguma.
Gece akıldan çıkmayan kişiyi bir de rüyanız da görüp, uyandığınız da mala dönmüş bir şekilde o aklınıza gelir. Kendine niye uyandın lan salak diye kızılır.
Rüyada altından girip üstünden çıktığınız fakat yaşananlara rağmen ismini vermeyen, hırçın, asosyal hatundur.
Hiç kimsedir. Uyanınca aklıma ilk gelen tuvaletin dolu olup olmadığıdır.
Hayatımızın bir süresini en mükemmel zamanlarini yaşıyormuşcasina hissettirdikten sonra çok saçma ama harbi saçma bir şekilde birden bire yok olan kişi. Yine sinirlendim bak.
kişiden sayar mıyız bilemiyorum ama ilk işim telefona bakmak oluyor. arayan mesaj atan var mı diye... ailem geldi aklıma sonra ankara geldi. özledim falan sonra Dünya bile dönüyor sen dönmüyorsun kuzucuk geldi. eh yeter dedim kahvaltı düşünmeye başladım ben de.
Cok sevilen, malum kisi.
çükün aklına gelendir :işemek.
duruma göre değişiyo.
Türk insanının % 70'inin "malum kişi, aşkitom, sevgilim" diye cevap vereceği sorudur. (Ne oldu yüzde size tanıdık mı geldi?)

Böyle cevap verenlere ben de sorayım bari, o kişiyle evlenip aradan 20 sene geçtikten sonra sabahları uyandığınızda ilk kimi düşüneceksiniz bakalım?
rüyada görünen kişidir. 1 gündür konuşulan eski sevgili mesela.
Yatmadan önce düşündüğümüz kişidir..
O gece kimden mesaj beklemiş isen o dur. Asla istediğin mesaj gelmez. Üzülürsün, tüm günün öyle geçer.
Benim aklıma hiç kimse gelmiyo ama birinin aklına çok pis geldiğim belli. Sabah uyandığımdan beri kulağım çınlıyo yine kimlere anlatıyo beni acaba boyu devrilmeyesice.
Aklına gelmediğiniz kişidir çoğu zaman.
Onceden eski sevgilim gelirdi.

Yeni birine asik oldum eski sevgilimi unuttum.

yenisinden de ayrildik simdi yine eski sevgilim geliyor Ama teni olan eski sevgilim.

Ehe
bu sefer hiç beklemediğim birisiydi. yillar sonra uzun metraj film gibi bi rüya sonucunda uyaninca aklima geldi.
Ruyanin etkisinden cikamadigim icin ruyamda kimi gorduysem o gelir aklima. Muhtemelen istemedigim biridir ve basarim kufuru.
anne dir anne mutfaktan tak tuk ses geliyor. ne yapıyor acaba?
Annem..
Tanıdığım ilk günden bugüne kadar , sabah kalktığımda , gece yatmadan hatırladığım tek kişi. Adı gibi!! Yegan!!
Adı da sahteydi..
Benim aklıma gelen tek şey bugünde akşam olur mu sağ salim? 2 dk yatagin kenarinda oturarak bunu düşünüyorum. Aklıma kimseler gelmiyor gelecek birisi de yok kafalar rahat.
kendimin aklına kendim geliyorum sadece. evvel günün analizini yapıyorum. dün şu olmuştu bu olmuştu.
Yaşam amacındır. Gerçi benimki biraz farklı, marttan beri evde beynim papara gibi oldu. Masterchef'e bu hafta acaba kim veda edecek diye dertleniyorum her sabah. Sonra bir sigara yakıyorum cam kenarında, ufka doğru bakıyor ve Mehmet şef furkan'a çok yüklendi diye geçiriyorum içimden.
Uyanmaya yakın yatağa kerkenirken, rüyamda seks yaptığım kişiler.
güncel Önemli Başlıklar