bugün

görsel

Nettin kardeş.
Seri oylayan yazar, tenk yuu.
seri selektör yapan yazar.
rüyayı yaşandı mı bu diye şüphe düşmek.
Şahsımdan en az 10 yaş küçük sevimli sözlük yazarı.

Kaliteli entryleri var, ilgiyle takip ediyoruz.

Edit: la zaten buna erkek diyen bana erkek demesin.
ziyarete beklenen yazar, başarılar.
Seri oylamayla herkesin gonlünü hoş eden yazar.
Uyan artık.
Dün gece telefonda konuşurken saçmalayarak uyuyakaldığım için bu gece telefonlarıma bakmayan yazar. Halbuki o saçmalamalarima aylarca katlanan kişiler vardı, hih. sen ne çabuk bıktın vicdansiz shshs ne var yani uyku sersemi senle konuşurken aynı zamandan rüyamda gördüğüm beni kovalayan polislerden bahsettiysem.

Aç da eccuk konuşalım lan
(#42661784)

Kestaneyi çizdirmiş. Geçmiş olsun.
keşke hayat rüyalar kadar güzel olsa dediğim yazar.
istanbuldayken canımız sıkıldıkça Eyüp Sultan türbesinin avlusuna çıkıp çarşıda dolaşıp zagorun yerinde çay simit yaptığım, Aydında olduğu zamanlarda ise pub-g dağlarına çıkarak yargı dağıttığımız Yazar.
görsel

Eğer bir çatışmaya girerse mutlaka ölür shahs
rüyayı gerçek sanmak. bazı geliyor öyle durumlar, arafta kalıyorsun, ne idi bu acaba diye. bir de hiç uykulu kalkmamak. uykudan kalktığını anlamayacak kadar.
rüyada gibi hissetmemizi sağlayan yazar, varlığıyla, beğenileriyle, oylarıyla. başarılar.
adam girdiğim entrylerin yarısını falan okumuş çünkü seri beğeni değil de baya seçmece beğeniler var. teşekkür ederim kendisine ne diyim. çaylak olmuş sanırım, umarım daha sağlıklı ve mutlu biçimde geri döner bu kardeşimiz.
çıldırmış olmalı.
Son on entrisinin üçünde askerlik, asker, askeriye, kışla kelimeleri geçen yazar.
Kardeşim ben askere gidiyorum diye özellikle mi yapıyorsun sjsjsh
Sürekli seri favlar beğeniler atan yazan. Kanka eyvallah tesekkurler de ne gerek var?
Seri artılayan melekler hala yaşıyor mu yazarı. Tşkler.

Seninle bi rüya parçaçıklı, uyku kremalı pasta yeris.
vakti zamanında sözlükten çekip gitme nedeninin uyanamadığı rüyasından en sonunda kopup uyandığı olduğunu düşünmeye başladığım sözlük yazarı.
Bence acayip anlamlı olan nick.ewed
Inception filmi geliyor akıllara.