bugün

Şeriat gelsin laikler gitsin.
Ülke, dünya zerre sikimde değil. Önceliğim kendi hayatımda bir şeylerin değişmesinden yana. insan damarı kesilmişken, böyle vücudundan fokur fokur kanlar akarken o halde gidip başkasının yarasını, ağrısını, sızısını umursar mı?
Aslında umursayabilir. Yani çok sevdiğim birisiyse ben umursarım. Gerçi çok sevmediğim birisini de umursarım yeter ki nefret etmeyeyim. Benim canımın hiçbir kıymeti yok lan. Neyse mevzu nerden nereye geldi istemem amk. Benim hayatımda bir şeyler değişsin o yeter.
Akp hükümeti.
Zihniyet.
Nezaketten, incelikten, ilimden, bilimden, sanattan bihaber kafaların değişmiş olmasını...
insan değişirse, toplum değişir, toplum değişirse ülke değişir.
Rte’nin döndürdüğü dolapların çıkmasını isterim ve hak ettiği cezayı alması canı gönülden diliyorum. Sonra zaten memleket 100 yüz Feraha kavuşacaktır. Tabi hemen düzelemez ekonomimiz o kadar, ama Allah o günleri göstersin inşallah
insana hak ettiği değer verilse keşke nefes alan veren herkese aynı standartta değer kıymet saygı!!!
cehalettir. cehalet gidince zaten başta siyaset olmak üzere birçok şey düzelecek, değişecek.
Gereksiz bilgi veren insanların içine bilgi vermemeleri gereken bilgi verilmiştir inş.
kürtsüz , arapsız , ermenisiz

bir türk ülkesi ...

zengin olmasa da olur ....

mutluluk parayla değil , güvenlikle

huzurla olur .
araba fiyatlarıdır 2003 ford focusun 40 bin tl olduğunu görünce içim acıyor tamam fordun marka değeri yüksek ona bir şey demiyorum broadway toros veya aynı klasmandaki 90 lı model arabaların fiyatları 20 bini zorluyor.